Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Miyotonik distrofiye iyi gelen bir ilaç ya da bitki var mı?

HAtex

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
miyotonik distrofiye iyi gelen herhanği bir ilaç varmı... vey bitkisel herhangi bir şey...... :?:

Myotoni tedavisinde fenitoin, prokainamid, asetazolamide ve kinin etkilidir. Prokainamid yan etki olarak kalp bloğu yapabilir. Son yillarda mexiteline'le myotonide iyi sonuçlar bilinmektedir

merhaba, genetik kas hastalıklarının,tedavisi henüz yok sadece hastalığın ilerlemesi yavaşlatılabiliyor umarım size yardımcı olabilmişmdir.Yinede doktorunuza danışmanızın uygun olduğunu düşünüyorum.

slm

selam arkadaşlar ben bugün losartan cozaar ve coenzim kullanmaya bugün başladım

İlerleyen günlerde size yaptığı etkilerden gelişmelerden de bahsederseniz bizim için faydalı olacağını düşünüyorum :?

caglaroz kardeşim,kulanmaya başladığın ilacın adını çok duydum ama birtürlü ulaşamadım sen nasıl aldın o ilacı

Baran90 kardeşim cozaar eczanelerde var.Coenzim Q-10 da her eczanede yoksada büyük eczanelerde bulunuyor.

slm

arkadaşlar cozaar ve coenzim q10 1 aydır kullanıyorum hareketlerim biraz hızlandı ve rahat uyumaya başladım cozaar eczanelerde bulabilirsiniz coenzim burdan http://www.gnc.com.tr/web/ alabilirsiniz

slm caglaroz ben ahmet sitenize yeni kayıt oldum bende miyotoni hastasıyım 10 sene dir eczacı kalfasıydım cozaar adlı ilaç tansiyon için kullanılır miyotoniye faydası varmı ben hiç denemedim bilgi verirsen sevinirim bana e imel atabilirsin ahmetay147@hotmail.com

ben miyopatiyim miyotani degil. cozrıda prf doktor a sordum o farklı hastalık grupları için dedi senin için degil dedi

Miyotonik distrofi için herhangi bir gelişme varmı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.. teşekkürler.

Üst Alt