Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Milletvekili adayı oldum. Daha fazla engelli mecliste olmalı...

yatarak para kazanmanın en iyi yolu milletvekili olmak :))))))))))))

öncelikle hayırlı olsun...
yorumları okudumda hayret ettim.sanki TBMM meclisindeki bütün başarısızlıklara olumsuzluklara bu arkadaşımız sebep olmuş gibi yorumlar yazılmış :(
.

Saygı değer engeldaşım;
Ben haklı tepki veriyorum. Bir bacağı olmayan arkadaşıma sen engelli değilsin diyen bir parti babamın olsa tepki gösteririm.
Arkadaşa kızmamızın sebebi bu uygulamayı yapan sistem partisinden aday olmasınadır.
Arkadaşım mağdur edene destek verilmez! Buğz edilir. Eleştirilir ki yanlışlarını görsün Yoksa doğru kavramlarıdamı değişti bu ülkede:confused: Yanlışı doğru diye yutturursun, burası türkiye mantığımı anlıyamadım sizi:confused:
Bağımsız aday olsun kendini tanıtsın destek olalım!!
8 senede bir büyük şehir inşaa edilirdi! Heleki deprem gibi hayati bir konu mevcutsa..
Buraya çok dikkat edin bugün haber kanalında İstanbul gibi bir mega kentte 7,5 şiddetinde Ayakta kalacak bina sayısı%2 dir dendi! Bu nedemektir.:confused:
Siz kalkmışsınız insan canını hiçe sayan partilerle purtilerle gündem oluşturuyorsunuz.
Bırakın bu boş işleri en önemli gündem can ve mal güvenliğidir. Sonra aş iş...
Vergiden vergi almayan bir parti varsa söyle destekliyelim. Böyle mantıksızlık olurmu:confused: '' DÜNYA TÜKETİCLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN''
Hayır vergilerimizin yerine ulaşmadığı deprem örneğinde aşikarken bana kimse şudur budur demesin!..

size ve halkımıza hayırlı olsun.inşallah sıralamada önde gelirsinde olursun.tek temennim bu .size ve ailenize çalışma arkadaşlarınıza başarılar dilerim.mustafa şahin balıkesir

Sayın saww,
Millet vekili aday adayı arkadaşımız buraya aday olduğunu belirten bir başlık açmış,(bence yanlış yere açmış neyse o ayrı bir konu)bu başlığı tartışma başlığına çevirip amacından çıkarmasak?
Konu hangi parti engellileri düşünüyor hangi parti düşünmüyor konusu olmadığından başlığı amacından çıkarmayalım lütfen.
İllaki tartışalım isterseniz buyrun bir başlık açın yanlışlarıyla doğrularıyla (A) partisinden (Z) partisine kadar tüm partileri ve engellilere yaptıklarını tartışalım.

vekil adayına

temsil etmek istediğiniz insanların sorunlarını unutmamanız dileği ile başarılar .

Üst Alt