Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Metro Turizmi dava etmek istiyorum..? [Hukuk]

bulnes

Aktif Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar aramızda avukat olan var mı?
Bir şey danışmak istiyorum da....

http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=495792#495792

Adresindeki konuyu mahkemeye taşıyabilirmiyim. Hatta bana neredeyse yalancı,sahtekar imaları vererek hakaret ettiğini düşünüyorum.

Bununla ilgili kendim mahkemeye verebilirmiyim. (Ekonomik nedenlerden dolayı mümkünse kendim açmak istiyorum) Kendim açabilirsem ne davası açmam gerek ve nasıl açmam gerekiyor.Bu konuda yardımcı olmalarını rica ediyorum.
Avukat tutmam gerek ise ne kadara mal olacaktır bana bu konuda bir fikir verebilirmisiniz.

Allah Allah aramızda harbiden avukat mı yok???? :(

Şayet maddi durumunuz kendi imkanlarınızla avukat tutmaya elverişli değil ise,
bulunduğunuz ildeki baroya giderek Adli Yardımdan faydalanmak istediğinizi belirtin.
Borada size ücretsiz olarak avukat ataması yapılacaktır.

Konuyu açıklarsan daha iyi olur, neler yapacağınızı söyleyebiliriz. Olayı tümüyle korkmadan anlat

Konuyu açıklarsan daha iyi olur, neler yapacağınızı söyleyebiliriz. Olayı tümüyle korkmadan anlat

Valla billa korkmuyorum :D:D:D:D

http://www.engelliler.biz/forum/ula...uslerde-engellilere-yapilan-indirimler-4.html

Yukarıdaki linkte her şeyi açıkca anlattım.

Kısaca Metro Turizm avukatları beni gerekli belgeleri göstermemekle itham ettiler. Tabi olay Kasım 2008 'lerde oldu. Sanırım artık bu saatten sonra bir şey yapılamaz.....

Ben sadece indirim yapan otobüs şirketini nereye şikayet ederiz diye başlık açınca ona başımdan geçenleri anlattığım linki göndermek istedim.
Buradaki linkte yanlış olunca doğru linki yapıştırayım dedim.

Dediğim gibi zamanında olsaydı sizin yardım ve desteğinizi isterdik bilmiyorum artık bu saatten sonra ne yapabiliriz.

benimde başıma aynı şirketle 2-3 defa sorunum oldu. ben olanlara ceza kestirmekle kalmadım. 10 uyarı cezası uygulattım. 50 uyarı cezasına ulaştığında trafikten men ediliyorlar. hatta bana 3 bilet bedava binme hakkı verip şikayetten vazgeçmemi söylediler. vazgeçmedim.

Nereye nasıl şikayet etmişdiniz.
Yani ben Ulaştırma Bakanlığına şikayet ettim ama bakanlık sanki benim değil şirketlerin bakanı gibi adamların savunmasını bana gönderiyor.

Üst Alt