Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Meslek lisesi mezunuyum. EKPSS'de benim nitelik kodum hangisi?

kunta

Aktif Üye
Konular
157
Reaksiyonlar
1
arkadaslar ben % 80 engelli endüstri meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum yayınlanan tercih robotundaki teknisyen teknisyen yardımcısı kadrolarında nitelik kodu veriyor benim bitirdigim bölumun nitelik kodu nedi rben bulamadım bulabilicek birisi varmı yardımlarınızı bekliyorum

kardeşim bende end meslek lisesi mezunuyum makine ressamlığı bölümünden. bizim bölüme ait bir kod yoktur. tercihleri kod:2001 ortaöğretim kurumlarının herhangi bölümünden mezun olmak. koddan tercih yapablirsin. ama şansımız çok düşük bilgin olsun. %3 şansımız var.

saolasın dostum yardımların için tesekurler nasip işi ben en ücra köşeleri yazacağım bütün doğuları filan işde nasip

dualarla inşiallah Allah c.c. yüzünüze baksın kardeşim...

hizletlide seçebiliyoruz heralde tercih lisetesine değilmi

istediğini seçebilirsin hizmetli temizlikci çaycı yemekci oluyor bilgin olsun.

peki biz bu atamada yerleşemessek hakkımız bitiyormu ileride yine tercih açılacakmı yoksa yine sınavamı girmemiz gerekecek benim puan 69 hiç şansım varmıdır kardeş

Üst Alt