Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mersin ve Adanalı arkadaşlar ÖMSS'den hangi düzeyden kaç puan aldınız?

84 puan sıralama 1900 ama ben mersinde 1.5 yıl çalışmış biri olarak birdaha mersini tercih etmem tek tercih gelirse adana

Ben adana mersin dışında tercih yapamıyorum . Ama ilk yerleştirmelerden pek ümitli dğilim açıkçası 86 puan alıdın lise düzeyi mersin adana 90 dan aşagı düşmez.

dıe another day;

Evet klavuz açıklandı ve bu yazdığım aynen geçerli siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar??

Ne kadar anlamsız bir kılavuz bu ya meslek liselerinde sadece Motor, Elktirik ve makine bölümü mü var.
Mobilya yok, Metal yok, Torna yok , İklimlendirme yok boşuna mı okudu bu kadar insan...
Bu yüzden Ben tercih yapmıyorum tercih yapan arkadaşlar inşallah istedikleri kadrolara atanırlar..

Bilgisayar ön lisans mezunuyum. 3249 tercih yapacak kimler var. 415. sıradayım 83 puanım var.mersindeyim.

Bilgisayar bölümünde önümde kaç kişi olduğunu merak ediyorum.Birbirimize yardımcı olalım hiç olmazsa açıkta kalma şansımız azalır.

Bende öyle düşünüyorum senin önerin ne olur hocam ?

Zor olur dediğime bakma sen istiyorsan yaz ama son tercihlere doğru kuzeye ve doğuya da yönelebilirsin . bol şans.

Peki 3001 den de tercih yapsam ne dersin yada direk kendi bölümümü mü yazayım. zaten karadeniz ve hakkari şırnak düşünüyorum.

ilker bu nasıl bende motor meslek mezunuyum 2209-2137-4381kotlarında çok azyer var adana hiç yok

Adanadan sınava girenlerin tercihleri ne olacak?

Ben lise düzeyinden girdim ,bana uygun Adana 'da 6 kadro var,daha sonra Mersin'i yazmayı düşünüyorum.İlk tercihlerim Sağlık bakanlığınınkiler olacak,daha önce ASM lerde çalıştığım için yabancı olmadığım bir ortam.

Adore puanın 90 üzeriydi sanırım . Düz memurluk seçecekseniz kontenjanlar az oldugu için iyice araştırıp tercihinizi yapın. Yok alanı nız vardıysa şansınız çok yüksek . Bol şanslar.

lise yazan arkadaşlar meslek mi düz lisemi.ayrıca meslek lisesinin hangi bölümü.tesekkürler.......

Lisans 92 puan, sıralama 43. Tercihlerim Kamu Hastaneleri Kurumu olacak hepsi. İller; Osmaniye, G. Antep, Konya, Aksaray, Kayseri, Hatay, Niğde, Nevşehir...

leonalori;

Merhaba. İlk sıraya hangi ili yazacaksın? Puanın çok iyi.

64 lisans adana ...neden özellikle kamu hastanelerını tercıh ettın leonalori?

Önlisans 79 sıralama 778

Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay, Osmaniye...

Benim araştırmalarıma göre önlisanstan mersini tercihedecek 3001 den 200den fazla k
işi varmış.Bende sadece mersini yazacaktım ama topu topu 9kişi alınacak3001 şansım yok tercih yapmayacam 2.tercihi bekliyorum.

ömss-adana-lisans-kaç kişi

adana mersin lisans düzeyinde tercih kimler var? puanlarınız?

Üst Alt