Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Merlin / Dizi

3.sezon başlıyor 9 ocakta....yupppi;););)

valla çok dolu düzgin başladı...
canım benim ;)

LOST ve PRİSON BREAK diyorum başka da birşey demiyorum :D

Dün çok güzel bir bölümdü...
uther'in kızı olduğu hiç aklıma gelmemişti cidden Morgana'nın..
Şok oldum diyebilirim....
Merlin keşke Morgana'nın ölmesine izin verseydi...
Ne yazık ki Merlin'in sonunu Morgana getirecek...
Aslında aşık olmasını isterdim Merlin ve Morgana'nın ama sanırım bu imkansız biri iyi biri kötü ve düşmanlar...
Ama Merlin'in vicdanı mı Morgana'nın ölmesine engel oldu şimdiye dek yoksa aşkı mı tartışılır ilerleyen zamanlarda görcez...
Uther'in yasakladığı kadim dinlerden kızı için yardım dilemesi gerçekten çok üzücüydü..
Aslında keşke Gaus,Uther'a Morgana'nın iyileşmesine Merlin'in sebep olduğunu açıklasaydı isterdim...
Gaus'a sebep sormayan Uther Merlin'e de sormazdı bence...
Bide çok enteresan Uther kızının cadı olduğunu biliyor mu acaba???
Annesini Vivien'den geçme güçleri var sonucunda Morgana'nın...
Keşke kızının cadı olduğunu bilse şu Uther...!!!

Arthur ve Merlin'in atışmalarını çok seviyorum:) ne kadar tatlılar yaff:eek:

Gurba ölede çok aşağılıyor Merlin'i Arthur bunu haketmiyor taht'a onun sayesinde çıkacak biraz güzel yüz gösterse ölmez hani Arthur..:eek:

Morgana'nın kılavuzu kardeşi olduktan sonra yapmayacağı yok tahta bile göz diker.Vahhh Merlin Vahhhhh...

Dün kü bölümde hoşuma giden tek şey Merlin'in asa'sıydı.:eek:
Onun dışında sıradan bir bölüm gibiydi:rolleyes:

Ben de Merlin dizisinin hayranlarındanım.Başından beri izliyorum.maalesef dün izleyemedim uydudan dolayı:(

Hakikaten sıradan bir böliümdü...Arthur aşkı seçti bu güzeldi,Merlin ise herzaman ki gibi gizli kahraman...

çok üzüldüm yine sezon bitti gitti :(
4. sezonu bekliyorum bir an önce

Ne çabuk sezon finali oluyo :( 3 ay dizi 9 ay yok
neyse merlin başlayana dek bende Camelot'u izliim:)

;););) BEN SEVMEDİM ONU BİZİM MERLİN'İN YERİNİ TUTMAZ:mad::mad::mad:
ÇELİMSİZ Bİ ÇOCUĞU ARTHUR YERİNE KOYMUŞLAR
KRAL DESEN KRAL GİBİ DEĞİL ÇIKSSS BEĞENMEDİM

4.sezonun son bölümünde Merlin bir hataya düştü sanırım biz izleyiciler bunu bilmemekle beraber Morgana'nın Emprs'nin Merlin olduğunu öğrenmiş konumda...
Buda büyük bir tehlike arzediyor yeni bölümü heyecanla bekliyorum bakalım ne olacak..

Merlin'in yeni bölümleri 4.Sezon 19 Şubat Pazar 20'de CNBCE de...

yorumlara bakılırsa güzel bir dizi ben daha yeni başlayacağım nasılmış bakalım:)

Üst Alt