Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mehmet Uçkan'a dikkat edin! Akülü arabamızın tamirinde mağdur ediyor

benide bu şahıs dolandırdı..ama busefer yaş tahtaya bastı,yargıya intikal etti durum.adalete sonsuz güvenim var allahın izniyle bu yaptıklarının cezasını adaletin önünde verecek...mehmet uçkan sana sesleniyorum...emin avcıoğlunu biliyorsun değilmi hani arabasını alıpta parasını ödemediğin..bu kişide sana kanun ömünde hesap soracak bilgin olsun..üstelik ikimizinde elinde senin dolandırıcı olduğuna dair çok sağlam belgeler var..hani bir laf vardır çekirge bir sıçrar 2 sıçrar üçüncüde yere yapışır..:D:D:D

devletin adaleti yavaş işler yokmu bunun bi adresi ALLAHIN adaletiyle baş başa bırakayım ben onu.... Kaybedecek bişeyimiz olduğu sölenemez nede olsa...

Engelli araç

Benim akülü arabam var.ben bunu hala bu sitede kaydı olan mehmet uçkana tamir için verdim.malesef 6 aydır arabam kişi tarafından alıkoyuldu ve kendisine açtığm mahkeme ya 2 gün kala aracı bana yaptım diye teslim etti.arabamı çalıştırdım.5 dk.olmadan motor durdu.ve motoruna baktım.kömürler yapılmış ve asla tamir yapılmamış.ben bu şahısla beni kandırdığı ve mağdur bıraktığım için sonuna kadar davamı sürücem.bunca insanlara ve bana yaptığı haksızlıklar için devletime güvenerek asla davamdan vazgeçmiycem...arkadaşlar sakın ama sakın mehmet uçkan adlı kişiden araç için başvuru yapmayın.ve ben bu yanan kömürleri nerden bulabilirim yardımcı olunursa sevinirim...çünkü ben akülü arabamla akşamları yaz kış dışarda termosla çay satıyordum..çok mağdur kaldım.hiç olmasa muhtaç olmadan geçimimi sağlamaya çalışıyordum.lütfen bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.59 YAŞINDA ADIM FIRAT YAVUZ ...İSTANBUL KARTALDA OTURUYORUM...

Mehmet Uçkan 0 542 315 92 52

Gerçek adresleri:
Ev: Çınardere Mh. 450 Konutlar Cad. 450 Konutlar Sitesi, A 8 Blok No. 3 kat: 1 Pendik / İstanbul

Dükkan: Cevizli Mah. Nevin Sok. Karataş Sitesi, A Blok No: 5 Dükkan: 2 Maltepe / İstanbul

En son mağduru benim arkadaşlar, aman arabanız bozuk olsun ama bu adama yapmaya göndermeyin, psikolojiniz tamamen bitiyor kendi düşüncelerim.

Mesajları baştan aşağı okudum, o kadar mağdur varki sitede adam yinede çıkıp hala utanmadan kendini savunuyor.

evet sen Mehmet UÇKAN denen şahsiyet.

Daha türkçeyi doğru düzgün yazamayan birkaç cümle kurmaktan aciz biri kalkmış şirket kurmuş güya da şirketin müdürü olmuş.

lütfen MEHMET UÇKAN adlı sahsa kanmayınız. Eger arac tamirine ihtiyacınız olursa Karagül iş merkezinde birçok yer var..Faturanızı verirler aracınızı da tamir ederler.B bu kadar hakkında kötü yazılar varken maalesef hala... Yıllar önce banada yaptı aynısını.Ben maliyeye sikayet ederek yerini bastırdım tabi yoktu yerinde.Ama korktu ve o gün arabamı kapıya bıraktı ..

bu işin karalama kampanyası olduguna inananlar lütfen 2002 ya da 2003 yılında maliye bakanlıgına yaptıgım kacak çalışıyor basvurusunu bulsun.maliye maltepedeki yere gittiğinde böyle yer bulamadı.düşünün gerisini..Ayrıca ben türkiye Sakatlar Dernegi baskanı ile görüştüm.Kendisini bilmedikleri için dergilerinin ilk sayılarında bu kişinin reklamını vermişler.Ve sonra durumu farketmişler.Bu sahısla ilgili yapabilecegimiz birşey olursa destek veririrz dedi Sayın Şükrü Boyraz...Tekrar söylüyorum lütfen bu şahsa arac vermeyin.Tüm engelli arkadaslarınızı uyarın çok zor durumda kaldıgınızda buradan duyurun ki bizler de yardımcı olalım..Ben Mehmet Uçkan ile ugrasırım hepimizin adına.ve dava edenler sonuna kadar davasının peşini bırakmasın

bu nasıl bişey lann..bu nasıl bi insanlık ki zaten mağdur olanı daha beter bi mağduriyete sokuyosun cıkmaya zorlandığı sokaklardan evlerine kapatıyosun insanları. nesin lan sen..kendinde engelliymişin ki bu nasıl bi empati?? bu düşeni tekmelek tekmelediğnin üzerinde hayvan gibi ezerek tepinmeye benziyo aynı yazık..

davanın sonuçları ne oldu aradan kaç sene geçmiş karaladığınız adam hala yaşıyor mu ? :)

gerçekten komik...

karalamak demek belliki o şahsın yakın akrabasısın karalamaya hiç gerk yokki elimde o şahsın yaptıklarıyla ilgili gerçek dellileri ben mahkemeye sundum.belgeler benim yerime konuştu.ha bu arada galiba size oşahıs bilgi vermedi merakını gidereyim ilk mahkmede uyanıklık yapıp mehmet uçkan babasını yolladı ama devlet böyle daleverelere papuç bırakmaz bu şahsın hakkındaki kararları git mehmet uçkana sor sana anlatsın 2. mahkemede bellidir tarihi.ben bana yapılanında yanına bırakmam bunca dolandırdıklarınında ahı böyle çıkacaktır elbet.çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3. de yapışır yere.sende bilip bilmeden kimsenin avukatlığını yapma ben 60 yaşındyım yani çocukta değilim cağil değilim.sadece beden engelliyim..

bu arada ben kaç sene derken benim davam 1 yıl oldu.ama bu şahsın mazisi çok eski tabiki ondan karıştırdın

bu arada arkadaşlar kasım 21 de sabah makmemem var adres istanbul cevizli aadliyesinde dava olucak bence burdan o şahısa yazmak yerine imkanı olan mahkemeye gelsin derim hiç olmasa bunca yaptıklarının cesasını bu şekilde bulur.ben ömrüm yettiği sürece davamdan asla vazgeçmem mahkemem kartal cevizli 8.sulh ceza mahkemesi saat 10:20 de duruşmam bu insan bilsinki yapyığı hiçbirşey yanına kar kalmaz.

bir telefon numarası daha mehmet uçkan için 0 212 211 65 65

Mehmet Uçkan ın en son adresini bilen varsa paylaşırmı lütfen beni bu zamana kadar oyaladı hala ödemeyi yapmadı.

Tipik Mehmet Uçkan Şikayetleri. Ne Mehmet akıllandı bunca olaydan ne de mağdur duruma düşen engelli kardeşlerim.
Allah ıslah etsin seni Mehmet.

Bende bir şarj aleti alacaktım ama buradaki yorumları okudum anda hemen vazgeçtim dikkat edelim

Dava sonucu ne oldu acaba ? aradan baya zaman geçmiş bu zamana kadar.

Üst Alt