Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB yeni 400 engelli personel aldı

yalnizefe

Üye
Konular
147
Reaksiyonlar
0
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu yıl aldığı bin 616 engelli personele ek olarak 400 engelli istihdamını daha gerçekleştirdi.
Bakanlıktan alınan bilgiye göre, MEB, şubatta taşra teşkilatında bulunan bin 620 kadro için bin 616 engelli personelin atamasını gerçekleştirmiş ve göreve başlatmıştı.
Bu engelli personelin bir defaya mahsus yapılan yer değişikliği işlemlerinde, başka illere atanması dolayısıyla 12 dereceden 400 hizmetli kadrosuna daha ihtiyaç duyuldu.
Yapılan planlama kapsamında 400 engelli personelin ataması daha gerçekleştirildi. Bu personel eylülde göreve başlayacak.
Bu kapsamda istihdam yapılacak iller ve personel sayısı şöyle:
"Adıyaman 25, Ağrı 25, Bitlis 5, Diyarbakır 20, Erzincan 2, Erzurum 35, Gaziantep 25, Kars 30, Malatya 10, Kahramanmaraş 25, Mardin 25, Muş 20, Sivas 30, Şanlıurfa 30, Van 25, Batman 25, Şırnak 25, Ardahan 5, Iğdır 10, Kilis 3."
Engelliler Sitesi - MEB 400 engelli personel aldı

biz o 400 alımı göremedik ama acaba gizlidenmi aldılar akp lileri partiden kart vizit getirenleri biz duymadık çünki duyan varmı meb 400 tane engelli aldığını ???

[FONT=Helvetica]kimin haberi oldu, neye göre alındı,ÖMSS'nin hükmü bitmemiş miydi, neden duyuruya çıkılmadı...[/FONT]

tercih yapacağımız önümüzdeki atamalarda el altından almazlar inş

haber hatalıdır arkadaşlar öyle olmazsa herkesin haberi olurdu.. bu ay yapılacak alıma ekleyeceklerdir o 400 kişiyi.

Kimsenin haberinin olmaması ve illerin dağılımı düşündürücü... !

chelıx;

AA kaynaklı haber, uydurma değil. birileri açıklama yapar inş... bizlerde hatalı haber olduğunu umuyoruz, inş öyledir...

Arkadaşlar ben K.MARAŞDA veya GAZİANTEP de böyle bir alım duymadım umarım net bir açıklama yapar memurlar nette haber var ne kadar doğru bilemiyoruz.

400 tane torpilcan alınmıştır ya , yoksa hata var haberde

önemli

[FONT=Tahoma]Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu yıl aldığı bin 616 engelli personele ek olarak 400 engelli istihdamını daha gerçekleştirdi.[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Trebuchet MS]Bakanlıktan alınan bilgiye göre, MEB, şubatta taşra teşkilatında bulunan bin 620 kadro için bin 616 engelli personelin atamasını gerçekleştirmiş ve göreve başlatmıştı.
Bu engelli personelin bir defaya mahsus yapılan yer değişikliği işlemlerinde, başka illere atanması dolayısıyla 12 dereceden 400 hizmetli kadrosuna daha ihtiyaç duyuldu.
Yapılan planlama kapsamında 400 engelli personelin ataması daha gerçekleştirildi. Bu personel eylülde göreve başlayacak.
[h=3]Bu kapsamda istihdam yapılacak iller ve personel sayısı şöyle:[/h]"Adıyaman 25, Ağrı 25, Bitlis 5, Diyarbakır 20, Erzincan 2, Erzurum 35, Gaziantep 25, Kars 30, Malatya 10, Kahramanmaraş 25, Mardin 25, Muş 20, Sivas 30, Şanlıurfa 30, Van 25, Batman 25, Şırnak 25, Ardahan 5, Iğdır 10, Kilis 3."

[/FONT]

Aramızda bu 400 kişi den biri var mı !! ?

Arkadaslar kesinlikle yalan haber... günlerdir meb'in sitesini, personel daire baskanlığının sitesini ve memurler.net sitesini takip ediyorum yok boyle bir sey.. Anadolu ajansının 1 aylık haber arşivini taradım yine rastlayamadım bu habere.. http://engellilersitesi.com'un sallama haberi... :)

Hiç böyle bir haber görmedim bende nasıl bir atama olmuş böyle :)

Arkadaslar kesinlikle yalan haber... günlerdir meb'in sitesini, personel daire baskanlığının sitesini ve memurler.net sitesini takip ediyorum yok boyle bir sey.. Anadolu ajansının 1 aylık haber arşivini taradım yine rastlayamadım bu habere.. http://engellilersitesi.com'un sallama haberi... :)
MEB 400 engelli personel aldı - Memurlar.Net buyur güvendiğin site haberi. ben kaynaksız haber paylaşmam...
Hürriyet: MEB 400 engelli personel ald - Hrriyet GNDEM
Sabah: MEB 400 engelli personel aldı-Sabah - 20 Ağustos 2014
Haberler: MEB 400 Engelli Personel Aldı - Haberler.com
umarım tatmin olmuşsunuzdur...

tatmin olmadım... her yerde aynı haber yazılmış ama kaynak yok... bakanlıktan alınan bilgiye göre diyor heopsinde.. anadolu ajansında yok böyle birşey.. milli eğitimin sitesinde yok.. ösymde yok.. persınel daire başkanlığı ilanlarında yok.. işkur ilanlarında yok... bakanlıkta bu bilgiyi veren kim.. sağdan soldan haberleri görüp atlamayalım hemen üstüne lütfen.. gerçi ben de yapıyorum bunu bazen ama yanlışı görüp uzatmıyorum en azından... kusura bakmayın..

Arkadaslar bu 400 dedigi 81 il de iskur araciligiyla alinan toplam sayi,mesela malatya da onlisans mezunu 2 kisi alim yapildi,ama bunu haber yapan medyayi kiniyorum engellilerin uzerinden prim yapiyorlar yaziklar olsun bu haberi veren hukumete..

Kemal bey bu verdiğiniz link yer değiştirme linki. Atama linki değil.

neresi uydurma ben vana atandığımda gözümle gördüm

Arkadaşlar torpille alım yapan resmi kurumların sayısı o kadar çok ki biz sadece yere damlayanları görebiliyoruz ben torpille alım olmadığına inanan arkadaşların aklından şüphe ederim, 14 yıldır sınav kapılarında dolaşan biri olarak meclis bahçelerinde nelerin döndüğünü ve bu sürecin nasıl işlendiğini bizzat gördüm ama gelde bunu arkadaşlara bunu inandırma gayretine gir, ama ben bu devlete hakkımı hiç bir zaman helal etmiyorum Allah onları ıslah etsin...

soma madenci yakınlarını almışlardır oy almak için,oy sonuçları açıklandığında soma oyunu ekmeleddine vermiş...

Üst Alt