Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB sınavını kazandım ve atandım. Sağlık Bakanlığı sınavını da kazanırsam..?

meb e atanan özürlü aday memur sağlık bakanlığın özürlü sınavı kazanırsa ne olur?

slm arkadaşlar meb e atanan özürlü memur adayı sağlık bakanlığın sınavanıda kazanırsa ne olur bu konu hakkında paylaşalım lütfen.....

ya biraz duygusal bi cevap olcak ama madem meb kazanmış bir memur adayını soruyorsun... o kişiye söyle kazanmıssın zaten kazanamayan bir sürü insan var açıkta kalan. onların haklarını egale edeceğine (o aday) bir yıl beklesin.. asil memur olduktan sonra paşa gönlü hangi kurumu isterse o kuruma tayin olsun... yazıktır günahtır onca issiz engelli varken kazanıpta (kurum) beğenmiyorlar.

sanaa katılıyorum efekt meb sınavını kazanmadan önce bende başvurmustum saglık bakanlıgına ama gerek kalmadı tabiiki cok şükür suan idealim olan mesleğimi öğretmenliğimi yapıyorum ve cok rica ediyorum memur olup calısan bulundugu konumu begenmeyen arkadaslara nankörlük yapmayalım işssiz arkadaslarımızın yolunu acalım ve sunude belirteyim az daha sabır arkadaslar işssiz kimse kalmayacak inşlh..

Memur olarak kazanmadan önce çevre ve orman bakanlığı sınavı ile sağlık bakanlığı sınavlara başvurmuştum...artık gerek kalmadı...sınava girecek arkadaşlara engel olmayalım bencede...Bulunduğumuz konuma şükredelim...

Üst Alt