Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB onaylı bilgisayar sertıfıkası atamada avantaj sağlar mı?

BARIS62

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar slm size birsey sorcam benim meb alınmış bilgisayar sertıfıkam var bu tercihlerde işe yararmı çok tsk ederim rabbim hepimizin yardımcısı olsun

6225 kodu olan özel tercihler de tabi ki bir fark oluşturur. ama sen nasıl bir beklentidesin onu bilemiyorum yani nasıl bir avantaj peşindesin?
bahsettiğin meb onaylı sertifika kodu 6225.
,

[FONT=sans-serif]Alttaki ibareye i okudum.Lisede bir sene bilgisayar dersi görmüştük acaba o da bu kapsama girer mi ?
Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar[/FONT][FONT=sans-serif], büro yönetimi ve sekreterlik[/FONT]
[FONT=sans-serif]d[/FONT][FONT=sans-serif]ersini alanlar ve [/FONT][FONT=sans-serif]bu hususu resmi olarak belg[/FONT][FONT=sans-serif]eleyen adaylar, “M.E.B.’dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına [/FONT]
[FONT=sans-serif]Sahip Olmak”, “M.E.B.’dan Onaylı Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı Sertifikasına Sahip [/FONT]
[FONT=sans-serif]Olmak”, niteliğine sahip olarak değerlendirilecektir.
[/FONT]

meb onaylı 96 saatlık bılg.oparatörlükserıfıkası var bır halta yaramıyor...

meb onaylı 96 saatlık bılg.oparatörlükserıfıkası var bır halta yaramıyor...

Haha sanki 160 saatlik olanı yarıyor :)
Koskoca kadroda Lise mezunu için sadece 1 tane var Bilgisayar işletmenliği o da Zonguldaktı yanlış hatırlamıyorsam

Bir saat şartı mı var kaç saat?

yok 2001 bir kodunda birsürü bilg işletmenlıyı kadrosu yazıyor ama bu sertıfıka işe yaramadıgından yazmıyoruz...

elektrık tesısatçılıgı ustalık belgem var m.e.b den aldım işe yararmı ama sıstemde kayıtlı deyıl?

bılg oparatöluk sanırım bu 6225 koda gırmıyor dogrumu anladım

Üst Alt