Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB memuru iken Bilgisayar İşletmeni kadrosuna geçiş için ne yapmalıyım?

Konular
16
Reaksiyonlar
4
12 seneden fazla zamandır meb de memur olarak calisiyorum. 2 yillik yuksekokul mezunuyum, bilgisayar isletmeni kadrosuna gecmek icin ne yapmam gerekiyor ?

Şimdiki DÜZ MEMUR maaşınız ne kadardı?

yahu ilcelerde calisan bir suru engelli arkadas var, yardimci olmaktan imtina etmelerinin nedenini bi turlu anlamiyorum.

Bilgi vereyim size. Ben Meb'e VHKİ olarak olarak atandım; sonra sınavsız unvan değişikliği ile halk eğitimden alınmış bilgisayar sertifikam ile bilgisayar işletmenliği kadrosuna geçtim. Bu kadro için 4 veya 5 yılda 1 kez sınavsız unvan değişikliği açılmalı ve bilgisayar serifikanız olmalı. Bu kadronun vhki ile arasında pek bir fark yok. Vhki ile arasında 45-50 lira arasında bi maaş farkı vardır.

tesekkur ederim. ben sartlari tasiyorum, maastan ziyade kadro derecesi yuzunden gecmek istiyorum.

pro_license
banamı cevap yazdınız düz memura yeşil pasaport varmı biri yok dedi vki olmak lazım dedi
görevde yükselme yapıldı bu aralar düz memurdan vik veya bilgisayar işletmenligine geçişler olabilir takip edi
direk geçebiliyorsunuz sınav yok yardımci hizmetlerdende hizmetli örnegin bekci aşcı terzi direk geçebiliyor

(Gölge)

evet size yazmıştım. yılda bir aldıklarımız maaş derecemizle ilgili . pasaport için gerekli olan kadro derecesi atandığımız ünvanla birlikte veriliyor.

Üst Alt