Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB hizmetli olarak atananlar..?

Kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum:) Hayırlı uğurlu olsun:)
Gittiğiniz her yerde bir nefes aldıracaksınız. Ne mutlu bize:)

92 puanla Antalya'ya atandım. taban puan 92. Allah bugun bana nasip etti. inş.birgün herkez atanır.

naimemir kardeşim. kazanamadığına Allah şahidim dir çok üzüldüm 20 senedir girmediğim kazanmadığım sınav yok ama atanmıyordum torpillilerden dolayı yİne yeminle söylüyorum bu sınavda torpil imkansızdı.iki ayımı evden çıkmadım gece gündüz kitaplara bilgisayara gömdüm. kolay fakat kurnaz sorular vardı. bir soruya bile bile hata yaptım. zihinsel ve işitme kayıplı olmak ortapedik olmaktan bu imtihanlar açısından daha zor. anlama kabiliyetini zorluyor bu sakatlıklar. kafada çünkü.Askerde geçirmiş olduğum menenjitin etkileri aşırı sorunlar veriyor migren atakları kulaklarda sürekli ses .hepsine şükrettim sabrettim. bütün dostlarımın dualarıyla girdim. Ankara ya atandım. bu imkanı bizlere hiç bir insan vermedi. Allah verenler den razı olsun.artık sorular basit eskisi gibi zor sorular yok. yeterki genel kültür çalış. çoook dikkatli işaretle. silerken iyi sil. sağlık bakanlığı sana inşallah mutluluk getirir. birde memur olmak var sonunda bizler hizmetli olabildik o da ayrı konu. selamlar Allah yardımcınız olsun.

Haydar kardeşim. ANKARA ya bende atandım. sabah gittim daha kazananların karar yazıları gelmemiş, sende gittinmi. baktın mı sana ne dediler.sanırım bir on beş günde nerede çalışacağımızı komisyon yapıp görev yeri gisterecekler. beklemeye devam gibi. ben tam anlayamadım. gittiysen neler öğrendin yazarmısın.

arkadaşlar öğleden sonra mem e gittim atama kararnameleri gelmemiş pazartesi gel dedi gerekli evrakları sordum onlarda belli değil dedi komisyon kurulucakmış yerler o komisyonda belli olacakmış özürlülük durumu bu yerleştirme de etkili olma ihtimali varmış eş durumu okul durumu (üni. ye devam eden veya bu sene kayıt yaptıranlar vb.gibi) bunların etkisi olabilirmiş...

Arkadaşlar ben atanamadım ama atanan arkadaşları canı gönülden kutluyorum... Mesleğinizde başarılar ve unutmayın insan ayırmadan mesleğinizi yapın ve onurlu çalışın, bulunduğunuz konumun hakkını verin... Başarılar dilerim...

Hizmetli 96 puanla 2. tercihim olan Ankara'ya atandım... Gönül isterdiki doğup büyüdüğüm yaşadığım Eskişehir'ime atanayım ama napalım kısmetim Ankara'daymış... :) Eskişehir 96 puanla kapanmış valla yaştan dolayı kaybettim sanırım varmı daha yüksekle kapanan başka şehir 98-100 falan... :D

bende 2 tercihim olan hataya atandım... sınavdan 94 aldım ama nasıl 92 düştü anlamdım..mebi aradım sistemle ilgili bir sıkıntı olmuştur dedi.. ve atandıysan proplem yok dedii...ancak 94 olmuş olsaydı memleketime atanacaktım... neyse nasipde hatay varmış... allah herkesin gönlüne göre versin...

atanan kardeslerımıze hayırlı uğurlu olması dılegıyle işlerınde basarılar dılerım:)

94 puan ile ilk tercihim olan kırklareli'ye atandım...

1. kırklareli - 90
2. tekirdağ -90
3. edirne - 92
4. bursa - 90
5. izmir - 90

arkadaşlar hepimzi için hayırlısı olsun.kazan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. güzel günlere atacağımız adımların heyacanını yaşıyorum şu anda we çoook mutluyum...

94 puanla konyaya atandım herkezi tebrik ederr başarılarımızın devamını dilerim

tebrikler arkadaşlar artık kazanamayan (bende dahil olmak üzere) başına hayırılı olsun başarılarınızın devamını dilerim......

hepinize hayırlı olsun tebrik ederim arkadaşlar

merhaba.92.puan.artvine.atandım.ama.görevimiz.ne.olacak.bilginiz.varmi.

artvin de ne görev olacak ki ufacık yer en fazla evrak getir götür işi ilçelere verirlerse zaten akşama kadar oturursunuz geçen yıl gittiğimde ordaki çalışanlar bu şekilde yapıyordu:)

90 puanla bursa ya atandım.3. tercihimdi... atanamayan arkadaşlar üzülmeyin önümüzde sağlık bak.var.....

90 puanla samsun. Fakat ılcelere verılıormus. Merkezde kalamıormusuz

Atamalarınız hayırlı olsun.
Görev yerlerinizde başarılar dilerim.

tebrikk ederim kazanan arkadaşlarıııı bisyi mrk ettımm ben hizmetli statüsünden çalışıcak arkadşların görevleri ne olucaktır okullarda ?

arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkürler...atamalar bizi ayırmasın halen birbirimize destek olmaya devam edelim...ben herkes için elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım..

Üst Alt