Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Manavgat Sunrise Oteli engellilere uygunluk raporu [Bilgi]

yalnizbiropera

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
merhaba,

Engelsiz Yaşam Derneği adına, üç üye, 3-8 Nisan 2006 tarihleri arasında Manavgat Sunrise Oteli'ni engellilere uygunluk açısından değerlendirdik. raporu, www.eyd.org.tr/etkinlik.html adresinde Manavgat Sunrise Oteli Raporu başlığı altında bulabilirsiniz. ilginize.
selamlar, sevgiler..

butun oteleri degerlendirinki bilelim lutfen...tek te kalmayin..selamlar..

Güzel bir çalışma olmuş Şulecim ellerinize sağlık :)

dış ve iç mekanlar engelllier için oldukca iyi düzenlenmiş görünüyor
güzel bir çalışma paylaştığın için teşekkürler yalnız bir opera :D

harikaaa, paylaşımınız için teşekkürler.

Otel çok güzel de,fiyatlar çok.Kişi başı 180YTL istediler.Üstelik bu mevsimde.Acaba engelliler.biz olarak grup indirimi alabilirmiyiz?

bu otelin internet adresini verirmisiniz?

sunrise diye arattimmi cok degisikler de cikiyor da

tesekkür ederim

tesekkürler Baben

otel güzel görünüyor, umarim fiyatlarda da uygunlardir benim icin

Her ne kadar 1.5 yıl evvel açılan bir başlık olsa da ben yeni gördüm. Bizlere fikir vermesi açısından, çok güzel bir çalışma olmuş arkadaşlar... Emeğinize sağlık... Umarım devamı gelir bu çalışmaların. Teşekkürler...

Arkadaslar sunriese Rönesans tatil köyünün internet adresi yokmu ben
Google de arama yaptim cikmiyor birde www.sunrise..com.tr ayni yermi
oluyor burasida tanitmi aciyor aytintilari vermiyor otel hakkindaki bilgileri acmiyor dikkat ederseniz birisi rönesans birinde yok bilgisi olan yazsin lütfen Tesekürler.

http://www.sunrise.com.tr

Önce bu linke tıklayacaksın, sonra çıkan sayfadaki minik bayraklardan birine tıklayacaksın. Sonra oradki sekmelerden istediğine tıklayıp ilgili sayfaya ulaşacaksın.

Sen adresi yanlış yazdığın için (com.tr'den önce iki nokta koymuşsun) "yok bilgisi" gösteriyor.

Üst Alt