Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Malulen emeklilikte toplu para nasıl hesaplanır?

selimebg

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
1.06.2014 tarihinden itibaren malulen emekli oldum maaş 1000 + 140 ek ödeme bugün ben 3600 tl çektim anlayamadigim haziran ve Temmuz maaşı 2400 tl oluyor ben 3600 çektim bu birikmiş maaşın üstüne temmuz maaşı 2 kere mi yatmış oluyor daha sonra bir problem çıkmaması için araştırıyorum bana bilgi verirseniz sevinirim

aldıgın maaş üç aylıktır bir ay peşin ikide maaş almışsın hesap dogru başladıgında biraylık yatmakta

bir aylık peşin derken anlamadım e devlette birtek toplu maaş gözüküyor du 2400 tl 3600 çekince çok şaşırdım daha sonra geri ödeme olması için bilgi almak istedim teşekkür ederim

vergi indirimindenmi yoksa malülen mi emekli oldunuz ssk askari ucretten mi yattı

malulen emekli oldum ssk bazı dönemlerde asgeri ücret bazı dönemlerde yüksek maaş bazı dönemlerde ikramiye de vardı

vermiş olduğun bilgi icin teskkurler askeri ucretden ssk yattı 3920 pirimden vergi indiriminden emekli olacağım tahminen ne kadar maaş alırim

sayın selime bg
mesela son primleriniz ne kadardan yatıyordu?kendi maaşımı hesaplamaya çalışıyorum da...

Üst Alt