Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Makina] Metale şıklık vermeyi sevenler..?

timur_57

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
evt sevgılı meslektaslarım
metala şekıl vermeği seven arkadaslrım
makıan değince hep aklıma sanat gelır
haydıgın makınacılar neredesızınızzzzz

Meslekl

can_bey meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum otomotiv sektöründe işçi olarak çalışmaktayım.Cnc makinamı programlammamı? Nasıl öğrendin? Eğitim (kurs) veriliyormu? Meslek lisesi mezunu olarak cnc bilmem lazım.Bu konuda bildiklerini bizlerle paylaşırsan iyi olur.Başarılar dilerim.

Re: Meslekl

mrb hakikat

haklısın bir makinacı olarak cnc'yi bilmen lazım çag artık bilgisayar çağı.
cnc yi bilmenyenler için söylüyorum cnc (computer numeric control) yani bilgisayar kontrol üniteli bildiğimiz torna freze tezgahı.
cnc ben okulda pek ögrenmedim okul stajı ve okul sonrası bayrampaşada cnc tezgahı satıp servis veren www.bimaksancnc.com.tr da teknik serviste çalışarak öğrendim.Şuançalışmıyorum şehir dışına servise çıktıgım sıraa trafik kazası geçirerek omurilik felci oldum.
neyse sen öğrenmek istiyorsan birsürü cnc kursu veren kurs var ayrıca ingilizce öğrenir bide master cam proğramını öğrenirsen seni kimse tutamaz :)
hoşçakal umarım yardımcı olur.

Üst Alt