Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Lityum kullanan var mı?

AS3

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
35
Arkadaşlar ben uzun süredir tedavi görüyorum,Doktorum Lityum yazdı düzenli kullanıyorum,Kan tahlili vs oldum.
İlk günlerde epeyce bi sersem yapıyordu,zamanla azaldı fakat,halen daha sersemliyorum sizce normalmi?

Herkese göre farklı yanetki gösterir psikiyatri ilaçları. Örneğin bende lityum hiç etki olmadı, kan değerinde normal sınırda çıktı. Bu yüzden depakin kullanımına geçtim. Depakin daha etkili oldu bana.

Lithuril kullanıyorsan bol su içmen lazım az su içtiğinde zehirlenme etkisi yapıyor ben kullanıyorum uzun süredir yan etki olarak tuvalete çok sık çıkıyorum mide bulantısı yapıyor bide az da olsa kilo yapıyor metabolizmayla alakalı bi etkisi var diye düşünüyorum başka yan etkisi yok depakine geçebilirsin bence geçme onun yan etkisi daha fazla geçmiş olsun.Sersemleme etkisi bende olmadı zamanla alışınca geçer başka ilaç kullanıyormusun.

"Durulmayan kafa" var uzun zaman önce okumuştum. Tam hatırlamıyorum ama psikoloji profesörü bir kadın ve bipolar kendisi.

Basara

lityum ve Dideral kullanıyorum,dediğin gibi biraz kilo yapıyor ve sık tuvalete çıkarıyor,Uyumak için Atarax kullanıyorum sadece.

Üst Alt