Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Lise mezunuyum, 72 puan aldım. EKPSS ile atanabilecek miyim?

Tuğba451

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba ben 2 yıl önce böbrek nakli oldum ekpss den 72 aldım lise mezunyum %76 raporum var :(:(:(ama bana atanamazsın diy6orlar dışardan görünüşte hiç bişeyim yok herşey içimde kulaklarım %50 duymuyor uzun yolculuğa gelemiyorum çabuk yoruluyorum ama bana diyorlarki seni hizmetliye atarlar çaycı temzlikçi vs falan olursun diyorlar var mı bunun aslı ya napıcam ben :(:(:(:(

önlisan 60 tercih yapa bilirmiyim ve atana bilirmiyim

Sen her söylenene kulak verme o söyleyenlerin kendi durumlarının ne olacağının garantisi varmı bende lise 61 puan aldım burda herkes uçuk puanlar yazıyor ne kadar süper akıllı engelliler varmış madem bu puanları almışlar 2 sene önceki atamalar da neden atanamamış sen sana onu diyenlere bunu söyle takma her lafı

arkadaşım papatyacım dogru söylemiş,sagda solda bilmeden laf edenlere inanma bencede,inşallahh istediginiz yere atanırsınız,paunınızda fena degil,dogru seçim ve şansta öenmli,ayrıca çaycı.temizlik vs bunlarda hikaye,ben kamuda çalışıyorum,kimseye yapamayacagı iş vermezler,senin rahatsızlıgına göre iş verirler,hem çaycı olmak çokmu kötü,bunuda anlamıyorum ben yani:D

handee106;
bu tür reklamlarada kimse itibar etmesin arkadaşlar,bunların amaçları farklı çünkü:)

hakancan06;

Tşkler hakan ama doğru bunlar dediğin çok doğru engelliler korkmayınız herkesin engel durumuna göre iş veriyorlar merak etme çaycı olmazsın hem oda bir meslek ama kahvehaneye vermicekler bizi hehehe

ben çaycı olmak kötü diye bişey demedim arkadaşım bende biliyorum kötü meslek olmadığını ama ayakta durmaya mecalim olmuyor bazen kullandığım ilaçlar yüzünden
ben hiç bir mesleği küçümsemem rahatsızlığım gereği ağır işlerde çalışamıyorum ancak masa başı bunu demek istedim sanırım yanlış anlaşıldım
yinede sağolun .

Sen merak etme, engelli olduğun için kendini iyi hissetmediğinde eve gitme hakkın var diye biliyorum. Zalim değiller ya hoş.

yüce mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler
hakkımızda en hayırlısı ne ise o olsun inşaALLAH

böbrek nakilli;

neyse beınde yanlış anlamış olabirim,sonuç olarak korkamayın yeterki siz atanın,iengellisiniz,size ona göre iş imkanı saaglarlar,ayrıca bir sürü hakkınız var,kimse sizi kamuda yapamayacagınız işe zorlamazlar,masa başı gerekiyorsa size masa başı imkan tanırlar..

caycı temizlikci calısan persolel mi kaldı... öyle diyenlere inş.. gelsinde temizlik işlerine bakayım dee zaten yaptırmazlar

Hem temizlikciyim hem cayci hepinizin mabali gunahi ustume olsun kalmadiysa banada yol gosterin bende kurtulayim hizmetliyim adimiz memur. Birde bu sinava binler girdi ne bu atanirmiyim 72 aldim bune simdi herkes baslik acsin kormusun 80 ustu alan bile ikinci atama insallah diyor oku anlarsin he 72 iyle en once seni alirlar admin yokmu bu gereksiz basliklar neden kaldirilmiyor biride link vermis grubu kuran kizin profiline bakin emekci resmen.

Sitenin bokunu cikardiniz

şim ben ösmden tercih yapa bilirmyimki arkadşlarr

bu ayın 27 sine kadar tercih yapılması gerekiyormuş yapa biliirm

RUÇAN;
Yapabilirsiniz tabiki. Ama tercihler 27 sinde başlayacak 5 eylüle kadar

böbrek nakilli;
Burada puan değil sıralama önemli. Kaç kişi alınacak ve siz kaçıncı sıradasınız. Bence puana değil sıralamaya takılın. Asıl önemli olan odur çünkü! Bir de söylenen şans faktörü etkili biraz da. Normalde birçok yer yüksekle kapanırken belki sizin yazdığınız yere talep olmaz kimse yazmaz işte o zaman sıra size gelir. Diyebileceğim tek şey inşallah atanırsınız.

papatyacim;
Diyelim ki burdakilerin hepsi puanlarını uçuk yazıyorlar yanlış söylüyorlar peki bu senin ya da bir başkasının puanını ya da sıralamasını değiştirir mi? Hadi burdakiler puan konusunda yalan söylüyorlar. Peki önünde neden o kadar kişi var. Onlar yüksek puan yapmamış mı da sizin nasıl önünüze geçmişler. Sıralamanızı bilmem ama söylediğiniz mantıksız geldi bana. Burdakiler yüksek puan almasa dışarda alanlar vardır. Her yüksek puan alan atanamıyor gördüğünüz gibi kadro kısıtlılığından dolayı. Ama daha da yüksek alanlar atandı demek ki o yüksek alıp atanamadı dediğiniz kişilere sıra gelmemiş. Umarım anlatabilmişimdir!

Hem temizlikciyim hem cayci hepinizin mabali gunahi ustume olsun kalmadiysa banada yol gosterin bende kurtulayim hizmetliyim adimiz memur. Birde bu sinava binler girdi ne bu atanirmiyim 72 aldim bune simdi herkes baslik acsin kormusun 80 ustu alan bile ikinci atama insallah diyor oku anlarsin he 72 iyle en once seni alirlar admin yokmu bu gereksiz basliklar neden kaldirilmiyor biride link vermis grubu kuran kizin profiline bakin emekci resmen.

Sitenin bokunu cikardiniz

Erdal gül geç ya her gün aynı konular farklı başlıklar halinde açılıyor koyun gibi anca okuyoruz.Ne olacak bu engellilerin hali ipini koparan bir başlık açıyor Admin ne yapsın hangi birini silsin inan bir hafta evdeyim şu siteden faydalı bir şey okuyayım diyorum yok arkadaşım 2 sene önceki ömss bitti ekpss başladı ekpss biter atanmaların veya atanamayanların isyanı başlar biz böyle bir milletiz hiç bir şeyden memnun olamayan hep fazlası olsun hep bedava olsun aman 1tl isterler diye Allah var bizden de mi alacaksın para mantığı ya engelliler kendinize bir tokat atın ve kendinize gelin sonra bize acıyorlar yok bizi dışlıyorlar bir ayağa kalkın mücadele edin az araştırın gazete haber okuyun boş başlıkların arkasından gereksiz aynı çeşit konular açmayı bırakın önce açılmış onuları okuyun.bir başlık açmadan.

böbrek nakilli;
Burada puan değil sıralama önemli. Kaç kişi alınacak ve siz kaçıncı sıradasınız. Bence puana değil sıralamaya takılın. Asıl önemli olan odur çünkü! Bir de söylenen şans faktörü etkili biraz da. Normalde birçok yer yüksekle kapanırken belki sizin yazdığınız yere talep olmaz kimse yazmaz işte o zaman sıra size gelir. Diyebileceğim tek şey inşallah atanırsınız.

inşaALLAH kardeşim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Üst Alt