Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Lisans mezunuyum. Raporum yetişmediği için sınava giremedim.Kuraya katılabilir miyim?

06serpil

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar izninizle birşey sormak istiyorum. ben ekpss ye giremedim bu yıl raporum yetişmedi.ve lisans mezunuyum. kura ile alımlara bende katılabilir miyim?kurada öğrenim durumu şartı var mı? ayrıca kurayada mı daha önceden başvurmalıydım? tek çare 2016 yılı sınavını ben yeniyim pek bir bilgim yok bu konularda yardımcı olur musunuz?

06serpil, kuraya katılamazdınız zaten çünkü en son hangi seviyeden mezun olmuşsanız ondan girebilirdiniz. ki artık bütün başvurular vs. geçti artık kuraya katılanlarda mayıs'ta kayıt oldular. şuan yalnızca 2016'yı bekleyebilirsiniz.

1 hafta oldu DPB'den tercihlerle ilgili ses yok

Serpil; maalesef geç kalmşsın,tek şansın 2016daki sınav zaten sınava girmen daha iyi kurada iş şansa kalıyor,çalışp atanma şansını artırabilirsin,herşey gönlünce olsun umudunu sakın yitirme...

Üst Alt