Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kuyruksokumundaki şiddetli ağrı ve sonrası... [O an]

MİSTİK87

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
MERHABA ARKADAŞLAR BEN MUSTAFA BUNDA 4-5 YIL ÖNCE GECİRDİĞİM BİR HASTALIK SONUCU BÖYLEYİM... BEN LİSE DÖNEMİNDE Bİ AKSAM OKULDAN GELDİKTEN SONRA KUYRUK SOKUĞU DENİLEN BÖLGEDE AŞIRI AĞRI SONUCU DOKTORA GİTTİM O ZAMAN İLÇEDE İDİK ORDA BANA Bİ İĞNE VURDULAR EWE DÖNDÜM VE SAĞ BACAĞIMI HİSSETMİYODUM ARTIK SONRA DİĞERİNE GECTİ VE VİCUDUMDA YAYILMAYA BAŞLADI.... VE GÖBEK HİZASINA KADAR GELDİ VE ORDA KALDI BİDAHA HİSDE GELMEDİ ORDAN ANKARA NUMUNE VE FİZİK TEDEVİ HASTANELERİ GEZDİM ŞU AN TEKERLEKLİ SANDALYEYE MAHRUM KALDIK O ANI HİÇ UNUTAMIYORUM ALLAH HERKESE SABIRLAR VERSİN

GECMIS OLSUN.
Umudunu kaybetme olurmu :)

Çok geçmiş olsun arkadaş allah 'ım sabır ve şifa versın hepimize

Geçmiş olsun Allah şifa versin...

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ABİ HERKES İSTEDİĞİ SAĞLIĞA ULAŞIR İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA

çok geçmiş olsun mustafa arkadaşım

allah acil şifalar versin

bi an önce iyileşir eski sağlığına kavuşursun inşallah

gecmiş olsun mustafa gardaş inşallah Allah hayırlısından şifasını da verir

Ya anlayamadığım, kafalarına göre nasıl iğne yaparlar.
ağrı kesici falanmıydı, herhangi bir araştırma sonucu yapılan bir iğynemiydi ? yani sen yanlış bir iğneden dolayı mı bu durumdamısın, iğne olmasaydın da böylemi olacaktı sonuç ? bunun araştırmasını hiç yaptınmı veya hastaneden sana detaylı bir bilgi verildimi.
Merakımı bağışla musatfa.

Acil şifalar diliyorum sana.

ewet abi araştırdım çok uğraştım malesef günümüzde doktor doktoru kolluyo ama iğneden diğil dediler şimdiki durum bu....

slm

çok geçmiş olsun kardeşim senii çok iyi anlıyorum.

Geçmiş olsun :cry:
Okudukça tüylerim ürperiyor , bu sitede ne kadar çok iğneden dolayı engelli durumuna gelen kardeşimiz var..Bu kadar mı kolay bir insanın hayatıyla oynamak...

Çok geçmiş olsun ablacım.
Allah acil şifalar verir ve seni nasıl bir anda sandalyeye mahkum ettiyse aynı hızda tekrar ayağa kaldırır inşallah.
Asla umudunu kaybetme...

Çok geçmiş olsun sevgili kardeşim! Sana diğeceğim tek şey asla ve asla Allahtan umudunu kesme ve yaşamdan olabildiğince zevk almaya bak. Unutma insanı yaşatan umutlarıdır. Allah yadımcın olsun.

Üst Alt