Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kuraya girenler boş durmayın. ÖSYM telefon yağmuruna tutun

ahada çıkış saatim geldi artık evden bakarım.. Şansınızın bol olması dileği ile....

tılafsınlı;

banada öyle geliyor ama bir aksilik olsa basın açıklaması yaparlar çünkü herkes gözünü dikti.

Son 7 dakika aramaya devam......

bu durumları bize yaşatmaya hakları yok adam gibi işinizi yapın açıklayın sanada kolay gelsin fatih bey baya ugraştın bi sonuç alırız inşallah

AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINI ARADIM bugun açıklanacak diyor

tılafsınlı;
hala devam uğraşmaya ösym halen meşgul...

fatih530 arkadaşım sana hak veriyorum şuan bende arıyorum fakat meşkul sanırım takmıyorlar artık

Mesai saati bitti halen meşgul.
Bakanlık bugün açıklanacak dedi. Beklemeye ve aramaya devam...

yunz0505;
183 ara kardeşim birde

fatih hemşerim bende arıyorum 2 telden birdüşürsem düşmüyor hat meşgül diyor nalet olsun ya bu kadarda olmazki bekle bekle oruçlu halimizle kalp dayanmıyor çıktıksa sevinelim çıkmadıksa sevinelim bari ya f:(

aralıklarla ösym nin sayfasını takip edin diyorlar açıklanacakmış

tılafsınlı;

ösym nin içine girdik elim otomatik oldu yenile yenile sayfayı f5 tuşum bozulacak

hangi sayfası tercihleri gördüğümüz sayfayımı kontrol edelim

yok hala sınava girenlerin sonuçları var bizimki hala yoktır gurban

saniye başı yeniliyorum sayfayı yaptıkları büyük haksızlık !!!

aynen aslında okadar zor değil bilgileri güncellemek neyini bekletiyorlar anlamış değilim acaba kurra çekşmin i yapan bilgisayar mı çöktü gidelim formatlayalım hemen kurra işlemine devam etsin :)

umocuk;

Bir iş çeviriyorlar ama ney ???????

Kuraya katılan arkadaşlar dikkat

Arkadaşlar bu işte bi iş var halen açıklanmadı saatlerce ösym arıyorum meşgul.
Hep beraber olup 183 arayalım. Biz baskı yapalım ki onlarda yapsın destek bekliyorum

kardeş sabret..bi iş yoktur bence..sadece siteye aktarmaya çalışılıyordur..ama numaraları arayıp sormakta fayda var tabi..

golden_heart;

Kardeş kura çekimi biteli yaklaşık 3 saati aşıyor. Ösym bu süreçte aktaramıyor mu?
Bence baskı yapalım yoksa bugun açıklanmasından yana ümidim tükendi.

arkadaşlar an önce;183 ten biri ile konuştum ve bana ösym sayfasında çalışmaların devam ettiğini ösym nin sayfasından kontrol etmeye devam edin dedi ama en kesin sonuçların yarın açıklanır dedi şayet sıkıntı yaşar iseniz yarın bizi yeniden arar iseniz size yardımcı oluruz dedi

umocuk;

Resmen dalga konusu olduk helal olsun

Yalan olacak çoğu insanın ümitleri :( kendi gözümle görmesem inanmazdım adam arıyor ya bildiğin bilmem dayısını amcasını yapın birşeyler rica minnet hesabı diye... yok kardeşim bu devlette hak hukuk yok...

çıkmadı

herhangi bir kadroya yerleşemediniz.

Hata Detayı:
Seçilen sınava ait aday kaydı yoktur. Sınav seçiminizi kontrol ediniz.

bune arkadaş yaa

Üst Alt