Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Küçükçekmece Belediyesi Özürlüler Masası...

kadiremek

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Öncelikle bütün arkadaşlara selamlar.

Ben Küçükçekmece Belediyesinde çalışıyorum.
Belediyemizde halkımızın sorunlarını ilettiği ve genellikle çözüme ulaştırıldığı "BEYAZ MASA" adlı bir bölümümüz var.
Bu bölümde artık özürlü vatandaşların sorunlarına çözüm için "Özürlüler Masası" oluşturuldu.
Küçükçekmece civarında özürlü vatandaşlarımız bu masaya kayıt yapmasında fayda olabilir.
Bu masaya şu şekilde ulaşabilirsiniz :

1-) www.kcekmece-bld.gov.tr/beyazmasa.htm Bu internet adresinden özürlü formunu doldurabilirsiniz
2-) E-5 yolu Sefaköy'deki belediyemize gelerek kayıt yaptırabilirsiniz.

hepinize iyi günler. :)

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ ÖZÜRLÜLER MASASI

"Uzman ve Güleryüzlü Personelimizle Hizmetinizdeyiz"

BEYAZ MASA Mahallenizde, caddenizde, sokağınızda Belediyemizi ilgilendiren sorunların çözümü için Beyaz Masayı 'yı arayınız.Personelimiz sorunlarınızla süratle ilgilenecek ve size gereken bilgiyi, en kısa sürede verecektir.

Özürlüler Masası hizmete girmiştir.Bilgi Bankası kayıtları için Engelli Vatadaşlarımızın Beyaz Masa Servisimize başvurması gerekmektedir.
Özürlü formu için tıklayın...
E-mail: ozurlumasasi@kcekmece-bld.gov.tr

Tel: 0.212 411 0 666
www.kucukcekmece.bel.tr
ozurlulermasasi@kucukcekmece.bel.tr

Kadir, bilgi için çok teşekkürler.
Hemen sitedeki formu doldurdum ve kaydoldum.

2 sene önce bu birime müracaat etmiş ve orada görevli Tülay hanım'dan büyük destek görmüştüm.
Evimin önüne yapılan, "kaldırım" dedikleri, ama aslında barikat denecek kadar yüksek ve engelleyici duvarı, bir telefonumla yıktırtmış ve bana uygun hale getirtmişti.
Hem de o kadar nazik, sayılı ve sevgi dolu konuşmuştu ki...
Şimdi ne kadar övsem hakkını veremem.

Bu vesileyle -eğer hala o birimde görevliyse- kendisine saygı ve sevgilerimi ilet lütfen. Gerçi belki de hatırlamayacaktır, ama yine de yaptıkları çalışmaların unutulmadığını bilmeleri iyi olur diye düşünüyorum.

Sefaköy/İnönude oturuyorum,uye oldum,tüm Halkımıza hayırlı olsun

Formu bende doldurdum,,,Güzel bir hizmet,,,Umarım faydası dokunur... 8)

Küçükçekmece'li olarak çok mutluluk verici bir olay, yaygınlaşması dileğiyle, emeği geçen herkeze teşekkürler. Formu bende doldurdum.
Saygı ve sevgilerimle.

selamlar

Sayın oturan boğa'nın selamını en kısa sürede ileteceğim. :)

cevap

:oops: küçükçekmeceyi bende kutluyorum umuyorum ayhan metın kardeşım orda daha güzel çalışmalar yapacaktır.birde istanbulda aynı masadan olan diger belediyeleri duyurmak istiyorum.1. esenyurt belediyesi 2. tepecik belde belediyesi.3. eyüp belediyesi 4.maltepe belediyesi.5 tuzla belediyesi.6 bagcılar belediyesi. 7.gaziosmanpaşa.belediyesi.8. fatih belediyesi beyazmasa degıl fabim adı altında.9.bahçeli evler beldıyesi.10 kadiköy belediyesi.11.bakırköy belediyesi.12.beykoz belediyesi.13.İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ.İSTANBUL ÖZÜRLÜLER MERKEZİ VE FARKLI YERLERDEKİ ÜNİTELERİ ENGELLİ ARKADAŞLARIN hizmetindedir. bilgilerinize sunar iyi hizmetler almanızı dilerim .

[size=4]KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ ÖZÜRLÜLER OTOBÜSÜ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEDİR.[/size][size=4]25 ŞUBAT 2005

engelliarac3.jpg
engelliarac4.jpg

Bilindiği üzere ulaşım sorunu, engelli vatandaşlarımızın en büyük sorunlarından birini oluşturmaktadır. Belediyemiz bu problemin çözümüne yönelik katkıda bulunabilmek için , bölgemizdeki engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunmak amaçlı Avrupa standartlarında asansörlü minibüs almıştır. Bu araçtan Bölgemizde ki engelli vatandaşlarımız gruplar halindeki yapacakları programlarda yararlanabileceklerdir.

Engelliler Otobüsümüzden yararlanabilmek için Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Özürlüler Masasına başvurabilirsiniz.

İrtibat telefonlarımız : 0212 411 06 52 - 0212 411 06 53[/size]

Dün akşam, TSD'nin organize ettiği tiyatro oyununa gitmemiz için yukarıdaki aracı tahsis eden Ayhan Metin dostumuza, pürüz çıkmaması için çabalayan Deniz kardeşimize ve -adını hatırlayamadığım- şoför abimize çok çok çok teşekkürlerimi sunarım.
Biz Küçükçekmecelilerin önündeki engellerden birini kaldırmış oldunuz bu otobüsle. Sağolun.

Ayrıca bu tür bütün organizasyonlarda, araçtan yararlanabileceğimizi bilmek de çok güzel :)

Darıısı diğer belediyelere :)

Eski bir k.çekmeceli olarak sevgili arkadaşım ayhan metini kutluyorum.
k.çekmecede çok güzel çalışmaların olmasını diliyorum....

Yau arkadaşlar, ben bu Küçükçekmece Belediyesi Beyaz Masa ve Özürlüler Masası'ndan accayip memnunum :)
Her etkinlikte arıyorlar ve büyük bir nezaketle davette bulunuyorlar. Hem de malum, özel araçla... :)
Çoooook seviyorum bu insanları çok :)

Arkadaşlar,Halkalı'da oturan biri olarak bende K.Çekmece belediyesinden son derece memnunum...Hatta bi hususta belediyeye mail attım..ertesi gün Belediye başkanı Sn.Aziz YENİAY bizzat cebimden aradı ve sorumu cevapladı...Allah her ilçeye böyle bir başkan nasip etsin...

Üst Alt