Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Korkuyu yenmek için korktuğumuzun başımıza gelmesini istemek mi gerekir?

Reyhanman

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Ölüm korkusu diyelim
Ölmek istemek, intihara meyilli birine dönüşmek mi gerekir

Ya da İnsanlarla Kavga etmekten korkmak
Kavga etmeyi istemekle mi yenilir?

Bu korku duygularıyla kafam karıştı

Ya da Bir eylemin gerçekleşmesinden sonra yaşancakları kabul etmesi korkuyu yenmek için yeterli midir

Korkmamak gerekir korktuğun genelde başına gelir .

Bir şizofreni benzeri hastası gibiyim ve ilaçların etkisinden bazen korktuğum şeyler oluyor bazen ise olmuyor ve kafamdaki düşünceler değiştikçe korkularım da değişiyor
Bazen de böyle kendimi gözlemleyince diyorum dini olarak ruh denen bişi yok her şey maddeden ibaret tamamen materyalist oluyorum

Beyinde olup bitiyor herşey .

Reyhanman
ben kavgadan çok korkuyorum birisi sesini yükselttiğinde kısık sesli konuşuyorum

Burda korktuğumuz şey faydalı mı zararlı mı? Korku bizi hayatta tutar, aptalca şeyler yapmamıza engel olur. Burda korku faydalı mesela. Sosyal ilişkiler için de geçerli. Mesela ben arkadaşıma onun eşiyle ilgili münasebetsiz şeyler söyleyemiyorsam aramızın açılacağı korkusundan mesela.

Arkadaşlar .hayatta kalabilmek bir işi basarabilmek için korkmamak gerekli cesaretli olun .korkmak demek pes etmektir .sadece insan oğlu Allah'tan korkar.turkiye Cumhuriyeti'nin evlatlari korkusuzdur.

Üst Alt