Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kınıyorum] 'Özürlü ilanıları' ifadesini...

hakikat

Yeni Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Özürlü İlanları
4 Nisan 2007 Özür memur alım ilanı
Memurlar net ilana ne denilebilir? Saygısızlık şiddetle kınıyorum :x :x :x

hakikat bir şey anlmadım. nasıl yani :?:

Özürlü memur ilanı yerine ÖZÜR memur ilanı yazıyor bu ÖZÜR niye aslında özürlü,sakat kelimesini ben sevmiyorum engelli ilanları yazilabilir biz engellenen insanlarız özürlü,sakat kelimesi kanunen kaldırılsa (kafalardada)

hakikat' Alıntı:
Özürlü memur ilanı yerine ÖZÜR memur ilanı yazıyor bu ÖZÜR niye aslında özürlü,sakat kelimesini ben sevmiyorum engelli ilanları yazilabilir biz engellenen insanlarız özürlü,sakat kelimesi kanunen kaldırılsa (kafalardada)

çok özürdilerim şimdi anladım.
bunlara sadece devlet karşı çıkabilir... ve isterlerse de yaparlar. illgisizlikten diye düşünüyorum..

aman kardesim ekmek aslanin agzinda degilmidesinde is versinlerde gerisi toplumda olagan birsey saniyomusunki onu yazanlarin tahsili ne kafasi nekadar calisiyor bikere oturmus makama

biz özürlü degiliz engellide degiliz biz sadece insanların koydugu engellere takılan engelliyiz

rüyam22 ye katılıyorum.agzınıza saglık

bi yanlışlık vardır bence. bilinçli yaptıklarını düşünmüyorum

RÜYAM22, söylenecek en güzel yorumu yapmış zaten...
ağzına sağlık...

ÖZÜR memur alımı = pardon arkadaşlar memur alcaktıkta

bencede çok saçma. memur alacaksanız niçin özür diliyosunuz? alacaksanız alın canım deilmi ama. aaaa vallahi gerildim şimdi baq :mrgreen:

özürlü memur alımı yerine engelli memur alımı olsa daha güzel olur...

hakikat' Alıntı:
Özürlü İlanları
4 Nisan 2007 Özür memur alım ilanı
Memurlar net ilana ne denilebilir? Saygısızlık şiddetle kınıyorum :x :x :x

burdada görüldüğü üzere bazı normal insanlar kendilerini bi b.k zannediyolar :evil: geberip gidincede leşlerini kurtlar yicek yalnız :evil:

Üst Alt