Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kınıyorum] Bu mu Eğitim?

Konular
26
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi ben Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elbistan Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümünde okumaktayım...

Bulunduğum sınıfın mevcudu 39 kişi ve bu 39 kişinin 38'i seçmeli ve yeterlilik dersi olan, Beden Eğitimi dersini geçmekte ama nedense benim %60 iş gücü kaybı olduğuna dair raporum olmasına rağmen ben bu dersten devamsızlık sonucu bırakıldım...

Ki; öncesinden bahsedilen öğretim görevlisine bildirmiştim bu dersten muaf olduğumu... Hatta hoca bana şunu demişti...
"Siz delimisiniz, manyakmısınız Beden Eğitimi dersinde ne işiniz var diye", İşte böyle bir ülkede yaşıyoruz herkes kafasına göre istediği hareketi istediği an yapabilmekte...

Bahsi geçen öğretim görevlisini okul müdürüne ve bölüm başkanına şikayet ettim, hal olacak denildi ama hala transkripte DS (Devamsız) olarak geçmekte, bir türlü değiştirilmedi...
Böyle giderse öğretim görevlisine maddi ve manevi dava açmayı düşünüyorum...

Yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Dönem başında keşke o hocayla görüşseydin. Hocanın gözüne göründün mü?

Sevgili Ali;

Öncelikle başına gelen olaya pek şaşırmadığı söylemek istiyorum. :lol:
Çünkü bu tür olaylar malesef ki ilkkes duyduğum ve okuduğum şeyler değil :cry:
Yerinde olsam öncelikle yaptıkları hatayı biran önce düzeltilmesi gerektiklerini söylerim ve kendimede yaptıkları hatayı düzeltmeleri için bir zaman tanır ve daha sonra hukuki yollara başvururudum :wink: :wink:

mozenalp' Alıntı:
Dönem başında keşke o hocayla görüşseydin. Hocanın gözüne göründün mü?

ALi KaraBoğa' Alıntı:
Ki; öncesinden bahsedilen öğretim görevlisine bildirmiştim bu dersten muaf olduğumu... Hatta hoca bana şunu demişti...
"Siz delimisiniz, manyakmısınız Beden Eğitimi dersinde ne işiniz var diye",

Öğretim görevlisi; ne vize sınavlarında, ne de final sınavlarında yoklama almaya bile gelmedi...

Bu ülke mi garip, bu ülkenin insanlarımı garip yoksa bütün gariplikler bu ülkeye mi mahsus bir türlü anlayamadım.

Bana garip gelen bi durum daha var. Arkadaşların neden derste durumu izah etmemiş. Yani bu hoca yoklama alırken sürekli senin olmadığını gördüğünde sormuştur mutlaka. Aynı şey benim başıma da gelmişti. Arkadaşlarım halletmişler. Daha sonra benden ne rapor istediler ne bişey.

Hoca ders işlemedi hiç dostum... Dönem boyunca sadece 2 defa gördüm oda derste değil okul dışında

ben ilk hafta hocayla konuşmuştum yanlız konuşmak yetmiyor adımıda kağıda yazdırdımki unutmasın ve ayrıca bir kaç ders gözünün önünde oldum aklına iyice yerleştikten sonra bütün yıl gitmedim bile o derse:) tabiki öğretmenle alakalı bir durum benim şansıma anlayışlı iyi bir beden hocası denkgelmişti uğraştırmadı beni de son sene başka hocalar acısını yeterince çıkardı elimde dilekçelerle dekana kadar çıktım okumayı istemek savaşmak demek bizim için. Sende bütün haklarını aramalısın gerekirse dekanı rektörü hepsine çık görüş..

sevgili Ali hakkını ara sakın peşini bırakma.bizim ülkemizde hak verilmez alınır.onun için dava aç ve sonuna hakkını ara

Üst Alt