Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kınama] Yakın zamanda Ümraniye carrefour giden var mı?

bayke

Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
0
yakında buraya giden var mı? daha doğrusu restaurant katındaki özürlülere ait wc yi kullanabilen?
buraya tekerlekli sandalye ile girmek imkansız. sandalyenin ayaklıkları çıkıyorsa belki..!
adamlar kapıyı geniş yapmışlar ok.
yalnız tutup kapının arkasına lavabo koymuşlar kapı tam açılmıyor
saçma sapan bir tefrişat (mimar diliyle söyliim)
(22 hz. 2005) buldum bi görevli şikayetimi ilettim
çözümü de önerdim lavaboyu 30 cm. ileri alırsanız sorun çözülür dedim.
du bakalım nolcek..?
ben oraya sık gitmiyorum giden olursa bi bakıp son durumu yazsın derim.

yasal hakkımız

yok dostum "fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış"
ben dağa küseceğime yiyip bitiremeyeceğimi bilsem de o dağı kemiririm.
çünkü bu değişikliği istemek bizim yasal hakkımız.

Yeri gelmişken bende Beylikdüzü Carrefour 'da Engellilere ve hamilelere ayrılan oto park yerlerini, herkez kullanabiliyor, görevlilerin buna bir çözüm ürettiklerini şikayetlerime rağmen görmedim. Yöneticileri sanırım prosedür yerine gelsin diye bu uygulamaları yapıyor, sorulduğunda bakın Engelliler için wc ve otoparkımız mevcut diyebilsinler, hizmet kalitesi sanırım onlar için çok önemli değil.
saygı ve sevgilerimle.

DUYARSIZLIK DUYARSIZLIK DUYARSIZLIK NEREYE GİDERSEK GİDELİM PEŞİMİZDE

Abicim aynı yerin otoparkında engelli aracları için bir yer tahsis etmişler hemde " yerimi aldın engelimide almak istermisin " diye de koskoca yazı yazmışlar ama bizim ....... insanımız ona rağmen buraya araclarını park ediyolar. Diyorum ki birgün arabamı çekeyim önlerine orada saatlerce takılayım gelip arabayı almıyayım bakalım ne yapacaklar diyorum ama kime anlatacaksın .eğtim şart abicim.

öyle birisiyle yüz yüze geldim bi gün,
- benim alanıma park etmişsiniz..! dedim.
- ben de sakatım dedi herif.
suratına garip garip baktığımı görünce
- kafadan dedi.. kafadan kafadan..
sonra çektirip gitti.

bayke' Alıntı:
öyle birisiyle yüz yüze geldim bi gün,
- benim alanıma park etmişsiniz..! dedim.
- ben de sakatım dedi herif.
suratına garip garip baktığımı görünce
- kafadan dedi.. kafadan kafadan..
sonra çektirip gitti.

E ne var bunda. Adam sana, düşünme engelliyim. Senin seviyene çıkıp da sağlıklı bir şekilde düşünemem, demek istemiş.

Neyse ya. Ben de zaman zaman rastlıyorum engelli parklarına park eden engelsizlere. Bunu önlemek için anında yazacaksın cezayı. Bak bir daha yapıyorlar mı?

Bayrampaşa Carrefour dada aynı sıkıntıları çekmekteyiz engelli araç park yerini boş bulmanın imkanı yok bir kaç kere araçların önünü tıkadık anons ettiler gelmedik ama bence suç oraya bakan otopark görevlilerinde, birde içeride öncelikli kasalar var ama maalesef öncelik falanda yok bu konu ile ilgili gazetelere yazı dahi yazdırdım durmda bir değişiklik yok

KADIKÖY CEREFORDA TÜVELET PROBLEMİ YOK.GERÇEKTEN BİR ODA BÜYÜKLÜĞÜNDE VE SON DERECE RAHAT BİR BİÇİMDE İÇERİ GİRİP İHTİYACINI GÖREBİLİYORSUN.BUNU İÇİN YETKİLİLERE TEŞEKKÜR EDERİM

BAKIN İŞTE BURASI TÜRKİYE
İNSANLAR BAZI ŞEYLERİ SADECE PROSEDÜRE UYMAK İÇİN YAPIYORLAR
BİZİM GİBİLERE YARDIM ETMEK AKILLARINDA DEĞİL DÜŞÜNMÜYORLAR
SADECE ''BUNLARI BİZ YAPTIK CALIŞMAYA HAK KAZANDIK BAKIN ÖZÜRLÜ PARKIMIZDA VAR WC MİZDE'' DEMEK İÇİN ASLINDA '' TOK ACIN HALİNDEN ANLAMAZ DERLER''BENCE BUNLARDA SADECE LAF OLSUN KARİYERİMİZE ZARAR GELMESİN DİYE YAPIYOLAR KİMSE BİZE BİZİM GİBİLERE ÖNEM VERMİYOR...

Üst Alt