Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kenan Abi] Çok Güzelsin

Kenan

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Çok güzelsin? Yıllara meydan okumuşsun...Bıraktığım gibisin...hayallerimdeki gibisin.. Hatırlarmısın?gezdiğimiz günleri...Ağaçlara yazdığımız isimlerimizi...Gizli buluşmalarımızı...Yoksa yoksa seni? Bu anılarmı yıprattı...Nasıl gidiyor hayat mutlumusun, EVLENDİNMİ... Benden sonra hiç sevdinmi...Kalbinin başkası için çarptığı oldumu? Beni bir an bile unuttuğun oldumu hiç söyle?Gözlerine benden başkası baktımı?Ellerini tutan ,saçlarını okşıyan oldumu...Beni kalbinden silmeyi düşündünmü?Unutmak istedinmi...Sevgin azaldımı hiç...Kalbin bana kapandımı oldumu hiç...BİLİYORMUSUN? ben hiç unutmadım seni...Hep aklımda idin, inan bana doğru...Ben demiştim, yalan söylememiştim...SENİ DELİLER GİBİ SEVDİM.......... ?.

Sen öl diyorsun.

Son mektubunu aldım.İdam fermanı sandım.Yazdığın her satırda.Hıçkırıklarla ağladım.Unut beni diyorsun.Unutmak kolaymı.Şu dünya kurallarında.Sevipte alan varmı.Yakında düğünüm var.Gel diyorsun.Can çakişen hastaya. Demeksen öl diyorsun.

Yüreğine sağlık Kenan abim kutlarım seni işte bitmeyen aşk ve gerçek sevgi budur saygılarımla...

şair tşk.

şair çok naziksin kardeş, senin yanında bizim lafımız olmaz,tekrar tşk ederim kardeşim

aşkı yerde, kapandı perde?

AŞKI BAKIYORDU DUDAKLARINA CANIN?CAN EVET DİYE İNLETTİ?UMUTLARI_O ANDA SÖNDÜ...NİKAH DEFTERİNE BÜYÜK BİR İMZA KOYDU... KİMSE KALMADI SALONDA...AŞKINDAN GÖZ YAŞLARI SÜZÜLÜYORDU YANAKLARINA...BULUTLAR BİLE AĞLAMAYA BAŞLAMIŞTI...ÇILGINCA KOŞUYORDU BİLMEDEN...BİR FİREN SESİ DUYULDU ANİDEN... CANIN AŞKI YATIYORDU YERDE...KAPANDI BÖYLECE PERDE.

ÖFKEYİ ÖFKELENENDEN ÖĞRENDİM?

ÖFKEYİ ÖFKELENENDEN...YALANI YALANCIDAN... AĞLAMAYI AĞLAYANDAN...SEVMEYİ SEVENDEN...AŞKI İSE AŞIKTAN ÖĞRENDİM...BİR TEK SENİ ÖĞRENEMEDİM...O DA? SEVİNMEYİ? VE GÜLMEYİ.

tbrkler.

tebrikler yazgı bey, sanki beni anlatmışınız, bumu bu işte elinize yüreğinize sağlık.

çok tşkler kardeşlerim.

BU İLTİFATLARINIZA NAİL OLDUĞUM İÇİN BAŞTA CANDANA, NAZA VE PRENSE TŞK EDERİM S OLUN VAR OLUN , BEĞENİNİZİ KZANMAK BENİM İÇİN ÖNEMLİ VE KIYMETLİ, BANA CESARET VERDİNİZ .

BİLETİMİ ALDIM SONSUZ SEYAHETE. ARKAMDAN GÖZ YAŞI DÖKME SAKIN. SENİ ÖLÜNCEYE DEK SEVECEĞİM. SEVGİMİ İNKAR ETME SAKIN.

SEVDİĞİMİ?

KEMİKLERİM DÖKÜLSE. ELLERİM ÇÜRÜSE.SORU SORSA ALLAH MELEKLERİNE. SENİ SEVDİĞİMİ HAYKIRACAĞIM.

SON MEKTUBUNU?

SON MEKTUBUNU ALDIM. İDAM FERMANI SANDIM.YAZDIĞIN HER SATIRDA. HIÇKIRIKLARLA AĞLADIM. UNUT BENİ DİYORSUN. UNUTMAK KOLAYMI. ŞU DÜNYA KURALLARINDA. SEVİPTE ALAN VARMI. YAKINDA DÜĞÜNÜM VAR . GEL DİYORSUN. CAN ÇEKİŞEN HASTAYA. DEMEK SEN ÖL DİYORSUN....

arama?

ARAMA HAYATIN CİLVESİNDE BAHANE.BENİM RUHUM SERSERİ İSE SANA NE.SORMAKİ BUNLARI SÖYLETEN KİMDİR. BİLİRMİSİN SERSERİ KİMDİR...

Çok içten samimi yazmışsın gerçekten eline sağlık :wink:

hepsi çok güzel..

tşk ederim conwerse.

tşk ederim conwerse arkadaşım.

ÖLÜMÜ YAŞADIM HİÇTE KORKULU DEĞİLMİŞ. ONUN ADI ZAMAN? HAATA GERİ DÖNDÜM . BEN NE YAPACAĞIM ŞİMDİ ? AMAN AMAN?YA DUR GEÇME ZAMAN . YADA AL O ZAMAN. BİR BÜTÜNDÜM ODA YARIM KALDI? ONUN ADIDA CAN CAN CAN.

UMUDUM S OL CANIM KARDEŞİM TŞK EDERİM.

GÜZEL YAZILAR YAZMIŞSIN DUYGUNA VE EMEĞİNE SAĞLIK KENEN ABİ

SÖZ GEÇİREMİYORUM Bİ CARE YÜREĞİME.YANLIZ HAYALİNLE AVUNUR DURUR. BAŞKASINA BAKMAK YASAK GÖZLERİME. BİR ŞANS VERSEN DÖNSEN NE OLUR. GÜNAHLAR HESAPLAR HEP VAR.BİTMİYOR SORULAR BİR TÜRLÜ. YÜREĞİMDEKİ ÇIĞLIKLAR AÇİLIR.DİNMEK BİLMİYOR BİR TÜRLÜ.GEL DAHA FAZLA ACI VERME BANA.DELİ OLMA HADİ GEL ESİR OLMA BOŞUNA.GEL ÖZLİYEN KOLLARIMA GEL SARIL BOYNUMA.SEVSEN BENİ ÖLÜRÜM YOLUNA.

HAYATTA ÜÇ ŞEYİ SEVDİM?:)SENİ:) KALBİMİ:) ÜMİTLERİMİ:)SENİ SEVDİM BENİ SEVSİN DİYE. KALBİMİ SEVDİM SENİ SEVSİN DİYE. ÜMİTLERİMİ SEVDİM BENİ YANLIZ BIRAKMASINLAR DİYE.

BANA KİMSİN DİYE SORMAYIN. BEN HAYATA BOŞ VERENLERDENİM.BANA HAYAT NEDİR DİYE SORMAYIN. BEN HAYAT DERYASINDA YÜZENLERDENİM.

sayın yazgı hepiside cok güzel ve içten ellerine yüreğine sağlık arkadaş devamını bekliyoruz

SAYIN SEVGİLİ ARKADAŞIM GÜNEŞ H EFNDİ TŞK EDERİM, ARAMAYIN BENİ MEYHANELERDE.BEN DOST ŞARABI İÇENLERDENİM.BEN DOSTLAR İÇİN ÖLENLERDENİM.

SARIŞINLARDA ÜMİT? KUMRALLARDA İHANET VAR? ESMERLERDE AŞK VARDIR. PEHH:))) BU BİR GENELLEME DEĞİLDİR KUMRAL KARDEŞLER?

Sbahları iştimaya çıkmazsın:Ranzadan atsam ölmezsin:Geceleri nöbet tutmazsın:Genarelmi oldun tahta kurusu:Ranzadan ranzaya atlarsın:Birde bana çelme takarsın:Gelib koynumda yatarsın:Sevgilimmi oldun tahta kurusu:Kavuşda herkese aşı yaparsın:Ondan bundan kan çalarsın:Bilmem ne zaman yatarsın:Kızılaymı oldun tahta kurusu::)))

Sevme kızım sevme beni:Ben toprak ter kokarım :Uzatma nazik elini :Silah tutar gibi tutarımBakma bana öyle masum masum :Düşmana baklar gibi bakarım:Çünkü ben askerim :Geceleri sakın habersiz gelme :İşaret ister pusula sorarım:Gösterme bana sakın yüzünü:Geceleri hep seni ararım ÇÜNKÜ BEN ASKERİM:!!!!!!!

BİR SEBEP GÖSTERMEDEN NEDEN AYRILIYORSUN.SENSİN BENİM TESELLİM ANLAMIYORMUSUN.

AĞLAMAK İÇİN GÖZLEREDEN YAŞMI AKMALI. DUDAKLAR GÜLERKEN GÖZLER AĞLAMAZMI? SEVGİ SADECE GÜZELE BAKMAKMI?ÇİRKİN BİR GÖZ TATLI BİR SÖZ İNSANI BAĞLAMAZMI?

Üst Alt