Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kastamonu'da engellilere su faturasında indirime başlandı

MUR37

Üye
Konular
71
Reaksiyonlar
1
sevgili arkadaşlar kastamonu belediyesi engellilere su faturasında indirime başlamıştır

ne kadar indirim? siz nereden öğrendiniz? başvuru yapılınca mı indirimden yararlanılıyor?

Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor, bu konuda indirimden faydalanan engelli arkadaşlar var mı?

kastamonu belediyesinden aldım bilgiyi temiz suda indirim var atık su hesabında yok olduğu söylendi tahminen 30 tl fatura 23 civarı olacak dendi

Arkadaşlar ben 5 aydır indirimden faydalanıyorum, % 50 civarında bir indirim oluyor. Öncelikle % 40 ve üzerinde engelli olduğunuzu belirten rapor, ev sahibi iseniz tapunuz( ya da fotokopisi) ,kiracı iseniz kira kontratı, ikametgah ilmuhaberi ve tc kimlik numaralı nüfus cüzanınızla belediyeye gidiyorsunuz, orada bir dilekçe dolduruyorsunuz evraklarınızıda teslim ediyosunuz indirimden yararlanmaya başlıyorsunuz.

Üst Alt