Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kan gruplarınızı yazın, kan bağışında bulunun

Kan bagışı

Bu kan bagışı önerinizi çok yerinde ve önemli oldugunu düşünüyorum.Çünkü kan bulamamanın ne oldugunu çok iyi bilirim .Ben TALASEMİ MAJÖR hastasıyım.Tabi siteden kan temini mümkün gözukmuyor ancak yerel bazda işe yarar.

Benim kan grubum B RH (-) iletişim bilgilerim forumda mevcut .Yardımım dokunursa mutluluk duyarım ..

0 RH + buradayım lazım olursa herkese kan verebilirim :)

bende kas hastasıyım 1 kere kan bağışında bulundum.
kan grubum 0 Rh(-)

Teşekkürler

Bizlerin başına ne zaman neyin geleceği belli olmaz arkadaşımız böyle bir fikir ortaya atmış olur olmaz yada başka fikirler ve teklifler sunabiliriz bir arkadaşımıza fayda olma ihtimali az yada çok var olduğu için afyonlu kardeşime teşekkür ediyorum. bizler bu proje üzerinde çalışmalıyız.
B Pozitif

A Rh (+)
yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...

cok güzel düşünmüşsünüz kan bağışlamak gibisi varmı arkadaşlar benim kan gurbum :0 RH(-) negatif ben izmir bayraklı ilçesinde ikamet etmekteyin

Vallaha verirdim ama bende de anemi var. Kendime yetmiyor kan ilaç kullanıyorum. Ferro sanol içmekten canım çıktı :)

Kan grubum 0 RH (-)

İnanılmaz bir kan verme isteğim var birçok akrabam ameliyat geçirdi fakat tip1 diabetten dolayı kan veremiyorum :(

Ben acil kan ihtiyacı olan bir yakınımız içn internet yoluyla kan bulmuştum.Şimdi rahmetli olsa da,o zaman çok işimize yaramıştı.Ben kan hastasıyım bazı durumlarda kana ihtiyacım oluyor.Kan grubum 0 RH+ ,bilginiz olsun.:)Kalp ameliyatı olduğumda 30 kişi kan verdi bana,Allah hepsinden razı olsun.
Kan grubu 0rh+ bacım ama keşke verebilsen kangren geçirdiğimden kan veremiyorum içimde hep bir uhte kaldı :(

Kan grubum A grubu RH (+) ama benim kansızlık sorunum var. Sürekli ilaç kullanıyorum. İhtiyacı olana vermek isterdim. Ama sanırım veremem :(

0(rh)pozitif maalesef kansızım 7.4

----------

sarılık geçiren kan verebiliyormu?

Üst Alt