Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaliteli Jel Aküler (Ritar Power Türkiye Distribütörü) A1 Enerji Sistemleri

Merhaba arkadaşlar.
İşlerimizin aşırı yoğunluğu nedeni ile sizlerle ilgilenemedim.
Deep cycle Jel ve EV serisi akülerimizin satışı devam etmektedir.

Stoklarımız da aküler mevcuttur.
Bizleri aradığınız da engelliler.biz formunu referans olarak gösterdiğinizde fiyatlardan indirim yapılacaktır.

Engelli aküleri satışında, ana bayimiz ve dağıtıcı firmamız LAMİRA firmasıdır.

2009 ekim ayında sizden aldığım (Ritar Power Türkiye Distribütörü) Deep cycle Jel aküleri hala kullanmakta olduğumu ve şimdilik herhangi bir sorunla karşılaşmadığımı bildirmek ve teşekkür etmek isterim:) Ettim de

kendim şahsen şuan aynı marka jellisini kullanıyorum ve çok memnunum sizden ricamben şuan 40 amper kullanıyorum bu kırk amperlerin yerine 50 amper sığarmı kutuya değil sepete ayrıca bulunduğum ilçe kaymakamlığına teklif verebilirmisiniz saygılarımla özelden cevap yazarsanız daha iyi olur kolay gelsin

neseli09;

ilginize teşekkür ederiz. Akülerden uzun ömürlü verimi almak sizin elinizde olan birşey.
Aküleri tamamen bitirmeden, mümkün olduğunca şarja tutarsanız bu aküler için iyi olur.

Saygılarımızla

Merhaba, akü satislariniz hala devam ediyor mu? Eger satislariniz devam ediyorsa 12 Volt 28 Ah Deep Cycle akü hakkinda fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

bilal bey satışlarınız devam ediyorsa jel aküler kaç ampere kadar deep cycle lar kaç ampere kadar oluyor bi de fiyatlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim

banada ikitane 12v 40A iki adaet lazım yardımcı olurmusunuz

Hicde kaliteli degil
8 ayda bitiyor ömru
Bu ritar
Jel degil bu

Gerçek jel akü Sonnenschein firmasının ürettiği aküdür orjinal jel aküdür.

Engelli araçları için en uygun aküdür, Sonnenschein firması engelli araçları için Dryfit A500 serisi jel akü üretimi yapardı şimdi bu serinin adı GF-Y olarak değişti, aşağıdaki linkte GF-Y serisin görebilirsiniz ve n11.com dan bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Sealed Lead Acid Batteries, Powersonic, Yuasa, Sonnenschein, Fiamm, Enersys - Sonnenschein Dryfit A500 Series Cyclic GF-Y Range

Gf Y - n11.com

28ah cift aku gerekli
Turkiyede bayisi varmi bunun.
Tel nosu?

erdal71

Ssonnenschein GF-Y ve GF-V serisi aküleri Türkiye satış yetkilisi sanırım Başakü, firma ile ilgili bilgileri aşağıdaki linklerden bulabilirsin. Bayileri de mevcut linke tıklayıp bulunduğun ildeki bayi ile de görüşebilir ya da gidip direk bayiden alabilirsin.

Engelli Araç Aküleri | Bas Akümülatör

Bayi Ağımız | Bas Akümülatör

Türkiye'nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi Hepsiburada.com

Gf 12 025 Y - n11.com

Bakın söylediğim gibi bir tanımlama yaparsak Ssonnenschein akülerin mercedesidir, adamlar jel aküyü 1957 yılında bulmuş

Sonnenschein Batteries Kimdir ?
Exide Technologies / SONNENSCHEIN

Dryfit Jel Teknolojisi Buluş Tarihi: [SIZE=4]1957[/SIZE]

Exide adı “Excellent Oxide” (Mükemmel Oksit) kısaltmasından gelmektedir.

Exide Technologies hem üretim hem de yenileme tesisleri olan, dünyanın öncü yenilikçi enerji depolama çözümleri sağlayıcısıdır. Tarihi 1888 yılına dayanan şirketin birçok teknolojik yeniliği ve icadı bulunmaktadır. Bunlardan biri 1957 yılında patenti alınan DRYFIT Jel teknolojisidir.

EXIDE, 100 yılı aşkın tecrübesi, teknoloji geliştirme deneyimi, 80 den fazla ülkedeki varlığı, 23 akü üretim tesisi ve endüstriyel akü sektöründe milyarlarca dolarlık cirosu ile önde gelen dev bir Amerikan firmasıdır.

Bu büyük organizasyon içinde Traksiyoner akü üretimi, üstün Alman teknolojisi ve kalitesi ile EXIDE’ın Almanya’daki fabrikasında gerçekleştirilmektedir.

Haberleşme sistem çözümleri,
Tren uygulamaları,
Madencilik, solar
Enerji,
Kesintisiz güç kaynakları,
Elektrik üretim/dağıtım sistemleri,
Forklift ve elektrikli taşıtlar
EXIDE, geniş bir yelpazede akü üretmekte ve dünyaya sunmaktadır.

Markaların gücü ise Sonnenschein gibi uzun geçmişlerine ve Absolyte gibi gelişmişliklerine dayanmaktadır.

Exide Technologies’in endüstriyel enerji bölümü GNB’nin fotovoltaik uygulamaları için özel geliştirilmiş geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu kapsamda yüksek çevrim performansı, çevresel tüm gereklilikleri ve bütçesel ihtiyaçları sağlayan sulu ve jel teknolojilerine sahip Classic Solar, Sonnenschein Solar, Absolyte GX, Absolyte GP ve Sunlyte ürünleri sizler için tasarlanmıştır.

Bu kac yil dayanir bilmem.

erdal71 Kullanıma bağlı olmakla beraber 4 yılı sağlam şekilde çıkarırsın

Haze jel 2 yil dayanir
Cifti 750tl.
Bu dedign aku tane 750 tl.
Ama cift olmak zorunda

erdal71 Elbette tanesi 750 olacak diğerleriyle kıyaslaman bile yanlış bu jel akü gerçek değer ve kalitededir ben sana 4 yıl dayanır derken tahmini ve hergün kullanımda dayanır demiştim gerçek değerleri satan firma ile görüşüp ona göre karar verir alırsın. Haze veya başka akülerin tam boşalmada geri dönüşleri bu akülere göre yavaş ve tutarsızdır, akü biterken bile tam güç vermeye devam eder ve geri dönüşü çabuk olur dediğim gibi firma ile ara konuş özelliklerini öğren ona göre karar ver diğerine 750 vermektense buna çiftine 1500 verilir, haze ile kıyaslarsan bu akünün her özelliğine 2-2,5 kat ekle ona göre fiyatı da fazla olması normaldir.

Haklisin.
cin mali degil alman mali.
Ötekiler hep çin mali.

Araba akusunu Ne yapacaksın jel akü jel akü jel akü

yelpaze

evet iyidir, verdiğiniz linkteki 976 tl'ye geliyor aynı akü burada 1200 tl civarında

piyasadaki herşey cin malı sadece avrupa sıandartıylan üretilenler ötekilerden biraz daha kaliteli.

Life

Arkadaşım. İsveç ten bir tanıdık '' MK M24-SLD G FT 12V 73,6Ah Gel akku batterie Elektromobil E Mobil rollstuhl '' bu aküyü sordu alalımmı diye, fiyatı 179 euro çok açil bilgilerine ihtiyacım var.

yelpaze

MK Amerikan malı deep cycle jel aküdür, kaliteli bir aküdür işini fazlasıyla görecektir

kWrJdD.jpg

yelpaze Rica ederim umarım memnun kalırsın, aküler gelince deneyimlerini paylaşırsın:)

Life

sevgili life
ben MK aküyü biliyorum zaten, şu anda scooterin üzerinde o var. ikinci el olarak gelmişti bana 5. yılına girdik hala canavar gibi :)
size sormamın nedeni Sonnenschein akü ile arasındaki farkı bilmenizdi. ikisi arasında hangisini tercih etmeliyim bilememiştim.

yelpaze İkisi de kaliteli akü arasında fark yok gibi bir şey, keşke bu aküler ülkemizde de hesaplı şekilde satılsa

Üst Alt