Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalçasına kas nakli yaptıran var mı? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

kataleya

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese acil şifalar diliyorum.
Ben de kalçamdaki bir problem yüzünden fahri beye gittim ve bana kalçama kas nakli yapılması gerektiğini söyledi aranızda böyle bir nakil yaptıran yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen bana bilgi verebilirmi şimdiden teşekkürler ...

katelya kardeşim kas nakli değildir o dolgu falan olabilir kas naklini bende ilk kez duyuyorum böyle bişey mümkün değil benimde bildiğim...

mrb kataleye,ben yaklasık ıkı ay once bu amelyatı oldum yanlız kalcaya degılde topuğa uygulandı..dediğin gıbı kas alıp topuga koydular (senın dediğin gibi naklettıler)acıkcası kolay olmayan bı amelyat ve surec gecırıyosun:(merak ettıklerını sorarsan bılgım dahılınde cevaplarım umarım hersey yolunda gıder senin icin.....

merhaba kübra bende 2 yıldır yürürken bacağımda aksama olmaya basladı birçok doktora gittim ve 2011 yılında fizik tedavi görmeme rağmen hiçbir faydası olmadı bende tesadüfen prf.dr. fahri erdoğanı buldum 1 ay önce gittim bugüne kadar çekilmiş bütün mr. st. emg sonuçlarımıda gördü muayneden sonra kalça kısmında yürümemizi ve dengede durmamızı sağlayan kasın hasar gördüğünü bu nedenle kas nakli olunması halinde eski sağlıma kavuşacağımı söyledi bana 6 aylık egzersiz verdi nakil olacak kası güçlendirmem için benim merak ettiğim ameliyat sonrasında nelere dikkat etmem gerekiyor ve bu süreç zormu geçiyor aslında birazda korkuyorum sayılır tecrübelerini benimle paylaşırsan çok sevinirim şimdiden çok geçmiş olsun sağlıklı günler dilerim.

Üst Alt