Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kadıköy belediyesi ücretsiz taksi hizmeti

guzide_

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar,
bu gün bir mail aldım, Kadıköy belediyesi engelliler için ücretsiz taksi hizmeti vermeye başlamış. bu numaradan arayınca taksi geliyor. belki is tdeki arkadşlarımızıın işine yarar. tel:4440081 sevgilerimle.

Bu işi hiç test eden oldu mu?

bu taksi sanırım 1-2senedir var ve kullanılıyorda fakat sadece kadıköyde oturanlar için ve sadece mesai saatleri içinde çalışılıyor

Evet , Gülcan arkadasımıza katılıyorum cünkü ben bu numarayı 5 ,6 ay önce aradım sadece kadıköy cevresınde oturanlar ıcın gecerlı oldugunu söyledlr.yaygın olması ıcın kendı beledıyemıze gıdıp basvurmak gerekıyormus.Insaallah bu .ücretsız taksı hizmetı yaygınlaşırda ulaşım zorluklarından dolayı evlerınden hıc cıkamayn arkadaslarımıznda aramıza katılmasına vesıle olur :)

gerçekten çok güzel bir uygulama bunu alkışladıklarımızda kesinlikle alkışlamalıyız orada oturanlar en azından arayıp bir deneyip yararlanabiliyorlarsa yararlansınlar çok iyi yaaa umarım diğer belediyelerede örnek olurrrrrrrrrr

Arkadaşlar bu dediğiniz Benim Güzel memleketim TÜRKİYE'de mi oluyor ?

Bu örnek davranışın diğer Belediye Başkanlarımıza örnek olması dileğiyle.......

Üst Alt