Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaderin mahkumlarıyız

ünal maytalman

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
mahkum olmak icin bir suç işlemek gerekmezmi gerekir ama bizim hiç birimizin bir şuçu yok kader bizi mahkum etti hemde yaşadığımız süre
ce yani ömür boyu
karamsar deyilim yanlış anlmayın aksine cok mutluyuım bu hapis biter bence insanın sizler gibi dostları olurda hiç mahkum olunurmu olmaycağız olmamalıyız
engel dediğiz şey bence sadece beyinde olur sağlam ve iyi fikirlere sahip olmayaonlar en büyük engellidir ve mahkum onlardır kendi kötü düşencelerinin mahkumudur
bizim kurtulma sanşımız var dosluk sayesinde ama ya dostu olmayanlar......
görüşmek dileğle dostlar

Kader çok geniş anlam ifade ediyor.Arkadaşım bizler ya doğuştan yada sonra dan kazandığımız özürle yaşamayı öğreneceğiz........

suçumuzun olduğunu asla söylemiyorum ama sayın ünal maytalman siz mahkum olduğumuzu söyluyorsunuz kader mahkumları, yani (haşa) Allah bize haksızlık yapmış öylemi bizim hakkımızı yemiş . İyide bizi yaratan o iken bizi yoktan vareden o iken bizim ne gibi bir hakkımız olabilir (?)
Bizim durumumuz tamamen imtihan meselesi ile açıklana bilir, dünyaya geliş amacımız imtihan olmak içindir.Bunu Allah'u Teala Kur'an da beyan etmiş.Bizlere de böylesi bir imtihanı uygun bulmuş.Amenna
İmtihanımızı bu şekilde vereceğiz ve İnşallah ALLAH'ın huzuruna başarılı bir şekilde çıkacağız...
Saygılarımla...
Vesselam...

Merhaba Arkadaşlar;
02han çok güzel açıklamış bizlerde bu birlikteliğimizle en güzelini yaşamalıyız mücadelenin sıtresin, imkansizların olmadığı yerde yaşam biter.
Düşünebiliyormusunuz herşeyi var olan bir kimsenin kimbilir nelere ihtiyacı vardır.

HEP ŞUNU DÜŞÜNÜRÜM ALLAH KATINDA ALLAHIN SEVGİLİ KULUYUM...
ALLAH ÇEKEBİLECEĞİM HASTALIKLARI BANA NASİP ETMİŞ
ŞÜKRETMESİNİ BİLİYOR
KENDİMİ SEVİYORUM

Arkadaşlar engel beyinle aşılır.
Ve ayrıca çok şükür sizin gibi dostlarım var,sizlerle herşeyi paylaşıyorum.
Ya hiç dostu olmayanlar...
bence asıl özürlü,hiç dost edinemeyen insandır.
ve AYCAGOZLU arkadaşımı düşüncelerinden ötürü kutluyorum....
Saygılarımla...

Üst Alt