Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kabus [O an]

Eurest

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Askerden önce bir süre uyuşturucu kullandım. Asker dönüşünden 2 sene sonra üst üste kabuslar görünce sağlık sorunları yaşamaya başladım, yaşam kalitem düştü. Şu an o zamanlardan daha iyiyim..

Bir insanın başına meraktan nasıl zararlar gelebileceğini hepimiz biliyoruz.

SAYGILAR

umarım kurtulmuşsunuzdur bu illetten,

fazla merak insana sadece zarar getirebiliyor,

çokda meraklı olmamak lazım demek ki,

hepimize küpe olsun... :wink:

yeni hayatınızda umarım uyuşturucusuz,

kabussusuz günler geçirirsiniz :?

Sanırım kurtulmanın tek yolu hayata bağlanmak ve bırakmayı çok çok çok istemek. Dilerim bunu başarırsın....

hele o ortama alisirsan..6 sene cok fazla birakmayi birak ,maruyana yetistirmeyi ogrenen kisiler var...bi kere basima geldi uzak doguda macik masrum diye bi matar yedim....aman allahim..sen misin yiyen oldum oldum dirildim,,gitim geldim...sonutca sonraki gun..iptal...iste boyle bi ani kaldi.....

BAŞLAMAK KOLAY BIRAKMAK HAYLİ GÜÇ OLMALI ZANNEDERSEM UMARIM HAYATA BAGLANIR VE ONU UNUTURSUN DE HADİ YOLUN AÇIK OLSUN

OturanBoğa' Alıntı:
Sanırım kurtulmanın tek yolu hayata bağlanmak ve bırakmayı çok çok çok istemek. Dilerim bunu başarırsın....

BIRAKALI 6 YIL OLDU :wink:

Geçmiş olsun arkadaşım,6 yılı doldurduğuna göre iradene sahip hareket edersen bir daha kullanmazsın.Çevre faktörüde çok önemli,sana o günleri hatırlatacak şeylerden uzzak kalmalısın.

önceliklebu illetten kurtulduğunuz için tebrik etmek istiyorum. merak bence güzel bi şey ama iyi yönlendirmek lazım... inşallah bi daha böyle şeyler yaşamazsınız...

slm...

kays_eri' Alıntı:
merak bence güzel bi şey ama iyi yönlendirmek lazım... inşallah bi daha böyle şeyler yaşamazsınız...
kayseri'ye katılıyorum ve bıraktığınız daha doğrusu bırakabildiğniz için sizi tebrik ederim.....

bunu paylaşmanız cesaret ister ve teşekkürler, umarım bırakma işini gerçekten yürekten arzu etmişsinizdir ve sonsuza kadar devam eder, yeterki isteyin herşeyi başarırsınız. tekrarlanmaması ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle...

bırakabilmiş olmanız büyük bir başarı gerçekten tebrikler....

Hayattaki en zor işlerden birini başarmışsın.
Her şeyi yapabilie bir iraden var artık. Tebrikler.

inşallah bırakmışsındır.
kendine ve sevdiklerine yapabileceğin en güzel iyilik bu olur

alıştıktan sonra bir daha bıkamayabilirim dediğin hiç oldumu? yani bırakamasaydın başına gelecekleri biliyordun nasıl bir merak bu doğrusu anlayamadım. yine de geçmiş olsun umarım bir daha tekrarlanmaz seni yargıladığımı falan düşünme kesinlikle böyle bir düşüncem asla olamaz.

slm

tebrik ederim arkadasım o iiletten kurtulduğun için

obriteee inşallah bir tekrarı daha olmaz kardeşim.ama iradene ve cesaretine hayran kaldım kendini deşifre etmişsin yaaa o bakımdan:)umudunn azmin hiç bitmesin emii:)

Teşekkür ederim hepinize, 2008 itibariyle 6. sene bitti, hiç aklıma gelmiyo.. Yaşamam gereken şeyler varmış yaşandı ve bitti...

Tekrar Tşk. Ederim

Herhangi bir klinikte tedavi olmadan kendi kendine mi bıraktın?İradenin peak yaptığı eylemlerin karinesidir bu.Muvaffakiyetin için tebrikler.Her konuda olduğu gibi merak iyi yöne kanalize edilirse sonuç mükemmel.Bilimsel çalışmaların ve günümüzde kullandığımız bir çok şeyin meraka istinad edilmesi,takdire şayandır.Örğenmekte merak ile olur.Sen uyuşturucunun teorik kısmını merak edip araştırsaydın,belkide pratize etmeyecektin.İnşaallah tekrarı olmaz.

Geçmiş olsun obrite, öyle sanıyorum ki geçmişte .. bunu başarabilmiş olman o illetten kurtulman büyük başarı seni tebrik ederim..

bidaha merak edeceksen güzel şeyleri merak et ve iyi işler başar:)

cesaretin içinde ayrıca tebrikler:)

Geçmiş olsun.
Tebrik ediyorum, nefsine ve yaşam kalitesine sahip çıkabilen insanların sayısının her geçen gün düştüğü bu zamanda iyi bir iş çıkarmışsınız.
Sağlık ve afiyet diliyorum.

Şimdi iğneden korkuyorum :shock:

Kızılay'a Gönüllü kan bağışçısıyım ve 5 tane teşekkür belgem var, kan verirken iğneden korkuyorum..

Bunu illete nasıl bulaştım bilmiyorum..

Hani dersin ya bazen "ben neymişim" aynen öyle... :roll:

En azından şu var şuan hastalanmasaydım sizlerin arasına girer miydim bu muamma :) Demek ki yaşayacaklarım bu yöndeymiş, hani derler ya kaderini insan biraz da kendi belirler.

Halimden memnunum hiçte şikayetçi olmadım bazen ufak tefek bunalımlar geçirsem de sanırım ciddi değil....

selam herseyde bir hayır vardır ama bir turlu bunu kabul edemiyor bazen insan yinede herseyim bir olumlu yanı vardır mutlaka

7. sene bitti ! oldu 8 sene....

{{{{{{{{{2009}}}}}}}}}

Tebrikler Obrite,azminizi kutluyorum,Allah sağlık sıhhat afiyet versin..;)

Arkadaşım azmin yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Sizin de bu kadar azimle mücadele ederek hareket etmeniz de gerçekten örnek bir davranış olarak değerlendiriyorum...

bu kötü alşknlıktn kurtulmuş ne guzel tebrk ederm.hayata sımsıkı sarıl ve asla brakma istemek başarmann yarısdr :) sewgiyle...

Üst Alt