Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de uzun bacak yürüme cihazı yapabilen iyi bir yer?

İlkyaz

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Ben sağ uzun bacak yürüme cihazı kullanıyorum. Bugüne kadar İzmirde sürekli gittiğim bir yer vardı ve çok memnundum ta ki bu seneye kadar. Bu yıl yaptırmış olduğum cihazdan hiç memnun kalmadım ve yeni bir yer arayışına girdim. İzmir'de bu işle ilgilenen ve gerçekten iyi olduğunu düşündüğünüz bir yer var mı?

mrb öncelikle geçmiş olsun. ben size hem samimiyetinden hemden işinden çok memnun kalacağınız simay medikalden tamer beyi tavsiye ederim.

ben 25 senedir teknik ortepediye gidiyorum çok memnunum

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Adresleri de alabirsem çok mutlu olacağım.

SİMAY MEDİKAL haydar aliyev cad. no:22 manavkuyu -bornova hatta te. veriyim ben sana 462 1540 tamer beyle görüşmen daha ii olur.

Çok teşekkür ederim aksesmedikal. En yakın zamanda irtibata geçeceğim.

Re: İzmir'de uzun bacak yürüme cihazı yapabilen iyi bir yer? [Soru]

Keşke cihazı kötü yapan firmayıda yazsaydın (mı acaba:?)

Gidipte birsürü parayı dökmeyelim işini düzgün yapmayanlara.
İlk zamanlar ben iyi kötü nasıl ayırt edeceğimi bilmiyordum.
Eskilerler yeniyi karşılaştırdıkça bir şey farkettim.
Bazılarını tek parça çelikten yapmışlar, bazılarınıda iki çubuktan.
Tek parça olanlar daha erken eğilip bükülebiliyor.

Firmanın adı bende saklı kalsın değil mi Jem? Ne de olsa onunla bir geçmişimiz var, bir çırpıda silip atmayalım.
Evet çok haklısın insan kullandıkça iyiyi kötüyü ayırt edebiliyor. Yıllar insana herşeyi öğretiyor.

kötü yapan yeri söleyim teknik ortopediyi geçince sağa dönüşte kutay ortopedi cihazım kırılmıştı alsancakta tamir ettirecek birini aradım teknik ortopedi kapanmıştı tek açık yer orasıydı tamir parasından kurtulmak için cihazı sana yaptırcam dedim adama demez olaydım da tamir parasınıda verseydim... Cihaz yaptırırken iyi araştırın...

öncelıkle geçmiş olsun arkadaşım bızım fırma cemın cıhazını yapan fırmadır sanada yardımcı olmak ısterım cıhaz yaptırcaksan her fırmaya gıtme bence izmirde sayılı ustaları çunku eğer düşünursen cemdende bılgı alabılırsın

Çok teşekkür ederim. Eğer bana adres ve telefonunuzu verirseniz size dönerim.

Merhaba arkadaşlar.

Ben de uzun bacak yürüme cihazı kullanıyorum. Yanlış yerlere ve kişilere yaptırdığım için hem maddi hem manevi zarara uğradım.
Nevşehirde ikamet etmekteyim . Bu yaz muhakkak yeni bir uzun bacak yürüme cihazı yaptırmak zorundayım.
Ankara, istanbul , izmir ve kayseride bana tavsiye edebileceğiniz kişi ve medikaller varsa bildirmenizi rica ediyorum.

Acil lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

İzmir Karşıyaka'da Duru ortopedi Tamer Şahin tavsiye ederim ben istanbul 'da oturuyorum ama protezimi oraya yaptırıyorum.Önceden Simay ortopedide çalışıyorlarmış Tamer bey şimdi kendi yeri Duru ortopedi konunun başındada ismi geçiyor....

Sayın özçiçek fiyatlar konusunda bilginiz var mı? Teşekkür ederim.

Üst Alt