Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İyi ki doğdun, iyi ki senle yaşamı anlayabilmişiz meleğim... [Yaşam]

Konular
12
Reaksiyonlar
0
[size=6]27.3.2007[/size]

merhaba arkadaşlar; bugün yani 27 mart 2007 yılında bebeğimi dünyaya getirmiştim.Sma tip-1 hastalığını taşıyan bir bebeğin annesi olduğumu bebeğim 2 aylıkken duymuştum.Asla allahıma isyan etmedim.Onu hep sevip korudum ve ona gözümden yaşlarla bakmadım.Ağladım yandıkca yandım ama yüreğimdeki ateşi bebeğime yansıtmadım asla.O kadar karışık ki herşey şimdi yüreğimde şimdi düğümler var ve çözülmeyecek kadar sıkı bağlanmışlar oğlumsuz hayata.Hayatımda onsuzlukla yaşamaya devam ediyorum ve oğlum yaşamış olsaydı 1 yaşında olacaktı ama olmadı...bende bebeğini kaybetmiş diğer anneler gibi bebeğime minik bir hediye bile alamadım ve ona ancak kabrini yapmayı nasip etti bizlerede allah.Umutlar hiç bitmesin hiç ve bütün bebekler sağlıklı olsun dileğim sağlığına kavuşsun yarabbim.

OĞLUM MELEĞİM...oğlum doğduğun güne şükür ediyorum seni görüp koklayabildiğime iyiki doğdun.bu gün doğduğun gündü meleğim...senle göz göze gelip tanştığımız bakıştığımız gündü bebeğim.
Seni kucağıma alıp sana sütümü verirken ilk gecemizde senden önce ki hayatımın nasıl geçtiğini düşünmeye başlamış ve sana olan sevgimle senle geçecek olan bir ömrün hayalini kurmaya başlamıştım....

hayatımda bir ışık gibi karanlıklarıda doğan yıldızlar kadar parlaktın beyaz teninle.Ve gözlerinde en sonsuz denizleri görüyordum.bana anne deyeceğin o günleri ve boynuma sarılacağın geceleri düşünüyordum...

Aradan kocaman bir yıl geçti ve geriye kalan sadece anılarımız ve kalbimizde sönmeyecek bir ateş var bebeğim.Bir gün sana kavuşacağım.Yaşıyor olsaydın 1 yaşında olacaktın meleğim.
Seni sen varmışsın gibi yaşamaa çalışıyorum yatağın yatağımın yanında hala ve resmin konuşup anne der gibi bana bebeğim sana söz veriyorum ki seni yaşadığım sürece kalbimle sevmeye ve kabrine gelmeye devam edeceğim.
ve sana kavuştuğum gün öldüğüm gün değil doğduğum gün olacaktır.Bunca acıya rağmen sensizlikte;

[size=6]İYİ Kİ DOĞDUN İYİKİ SENLE YAŞAMIŞIZ MELEĞİM...[/size]

emine oglunuzun dogum gününü en içten dileklerimle kutlarım

annelik böle bir duygu olsa gerekkk

Emine Hanım.
Yazamıyorum ki gözlerimin buğusundan,Çift görüyorum klavyedeki tüm harfler... Sizi çok iyi anlıyorum.
Doğum günün kutlu olsun,iyi ki doğdun bebek...

yürek

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum acımı benle paylaşıpta meleğime mutlu yıllar dilediğiniz için..

kalbin istediği şeyde yüreğin anlaşılması değilmidir zaten

sağolun

Bebişe bir kardeş gerek bence; yatağı boş kalmamalı. Ve sevginizi ona vermelisiniz..

sağolun

oturan boğa özellikle mesajınızı okuyunca okadar masum bir duygu geldi ki yüreğime sağolun desteğiniz için.

mikail sana da teşekkürler arkadaşım...

Umarımm;

Böyle Bir Acıyı Bir Kez Daha Yaşamazsınız..Emine_Paşam...

Allah,,Bundan Sonra Olucak Olan Meleklerinize Sağlıklı Uzun Ömürler Versin İnşallah..; )

merhaba emine.valla gözyaşlarıyla okudumm içim acıdı canım benim allahım sana sonsuz sabırlar versin.biliyorsun demii meleğin cennettee ve senide cennetin kapısında bekleyecek.umarım allah o güzel gönlüne göre bir evlat nasip eder canımm:)umudun hiç sönmesin

Üst Alt