Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İyi bir KBB doktoru önerebilecek var mı?

Halil123

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar, Sivas , Ankara, Kayseri, Samsun ya da bunların dışında tavsiye ettiğiniz KBB doktoru varımdır, iki kez ameliyat oldum başarılı olmadi , sıkıntı yaşıyorum iyi bir hoca arıyorum, kulak ameliyatı olup memnun kalan arkadaşlar cevap verirse sevinirim, Allaha emanet , şimdiden teşekkürler

Halil123
2 kez neden ameliyat oldun diye sordum cevap alamadım? Zar delikleri tutmadı mı? Yoksa başka bir sorun mu oldu ?

İlki zar delikti oldum tuttu , sonrasında başka bir sorun yaşadım, kulaktaki ikinci kemikcik görevini yitirmiş , ikinci ameliyatı bu yüzden oldum tutmadı, akinti oldu zarda delindi, ikinci ameliyat zorunlu degildi benim ısrarim ile yapıldı sonuc hüsran oldu , gelelim son duruma zar delik ikinci kemikcik iptal , akinti var en ufak soğuk ve rüzgarda akinti oluyor , benim kulağım hiç akmazdı ikinci ameliyat sıkıntiliymis onu anladım. Ve ben 3. Ameliyatı olmak zorundayım. Gamzelim dikkat et sende fazla uğraşma derim akıntı yok ise

Bu arada devlette BT cekinecegim kolestatom var mı yok mu diye bakılacak her halükarda ameliyat zorunlu bana o yüzden doktor lazım arkadaşlar

Gammzelli99

Merhaba pazartesi günü odyoloji test uygulamasi yapıldı kontrol için 21 yıldır delik olan Sağ kulağım tamamen kapanmış ve işitmede artış var. 3mm delik olan sol kulağımda işitmede hafif düşüş gözlendi ve camera ile izlenim yapılarak deliğin tam kapanmadığını gösterdi doktorum. Çok ama çok küçük bir delik mevcut 1 ay daha sabır etmemi istendi benden ve tekrar kontrol yapilacak küçük olan delik kapanmaz ise eğer ameliyatsız kapanma sağlanacak. Kapanma yöntemde sigara kağıt benzer bir yöntem ile zarın korunmasi ve kapanması sağlanacakmış. Doktoruma dert yandım yine yutkunma sonrasi pat pat sesini bana kızdı ve güldü:) ya senin en büyük deliğin kapanmış duyman artış gösteriyor hala aklin yuktunma sesde diye fırça attı.. Şaka bir yana doktorum yutkunma sonrasi ses olayını da çözecek inşallah östaki borusuna burundan girilirek balonla büyümesi sağlayarak ve basınç durumunu çözecek inşallah.. Birazcık sabır göstermemi istedi..

kendımı bıldıgımden berı kulak derdıyle ugrasıp defalarca amelıyatlar gecıren
defalarca doktorala hasır nesır olan ben LEVENT SENNAROGLU hocanın ustune kulak konusunda
en basarılı doktor oldugunu ıddıa edebılırım
olmedıgımı yaptıgı amelıyatlar sebebıyle oldugunu her zaman kendısını mınnetle hatırlıyorum

deasn12 sen şey demiştin daha önce beyin tumuro vardı gecto diye bencede doktorun haklı bak şükret ne gzuel atlattım çoğu şeyi onunda ameliyatini olursun benimde östakim tıkalı valla şimdi ilaç tedavisi kullanıyorum doktor ona göre bakacak ameliyat yada yok ama bide bende işitme etkilemiyor azalıp çoğalıyor

Tekirdağ Çerkezköy Özel Otimed Hastanesi KBB Dr.Kamli Yüceer Tavsiye ederim, Geçmiş olsun.

Gammzelli99

Evet öyle kardeşim rabbim kimseyi düşürmesin beyin tümör hastalığına. Beyin tümör daha zor bir süreç. 2 yıl oldu çok şükür iyiyim. Ama gel gelelim kulak beni deli ediyor resmen. Yutkunma sonrasi pat pat ses ayar oluyorum yaa. Yuktunma yaptığım anda 50cm boyunda meşe odun kırar gibi ses geliyor resmen. Seslerin yükselmesi ayrı bir dert zaten de onu takmıyorum fazla doktorum ses yükselmesine normal dedi normale geçeceğini söyledi. Ses yükselmesinden kastım cips kraker yerken çıtır çıtır sesleri çok şiddetli duyuyorum.

Üst Alt