Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstirahat raporu sonrası bir ödeme almadım!

Sewa61

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba
15/12/2021 tarihinde iş kazası geçirdim, kolumda kırık meydana geldi ve platin takıldı.
Yatarak rapor başlama tarihi 15/12/2021
Yatarak rapor bitiş tarihi 23/12/2021
Ayakta rapor başlama tarihi 23/12/2021
Ayakta rapor bitiş tarihi 06/02/2022
170’i aradığımda İş yerime bağlı muhasebe raporumu sigortaya ilk 14 günlüğü bildirmiş evrak sırasına göre ücretini alabilirsiniz deniliyor ancak henüz yatmış bir rapor ücreti yok. Konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır, yardımlarınızı rica ederim.

Amin Allah razı olsun. Ama işten çıkmayacam. Rapor sürem bitince devam edeceğim. 1 ayı geçmesine rağmen sgk dan rapor ücretimi alamadım. Is veren bildirmiş. 170 i aradığımda evrak sırasına gore işlem yapılıyor diyor.

ben sadece yaşadıgımız sorunu söylim bir ihtimal böylede olmuş olabilir eşim kanser tedavisi görüyor 1.5sene zaten pandemiden kısa ödenek aldılar adi işveren temmuz agustos eylülü ücretsiz izin göstermiş ekimden aralıga kadar rapor aldık ocak ayı geldi tekrar 3 aylık rapor aldık e devlette ne görelim 90 günlük sigortası ödenmeyen sigortalı yazıyor bunun nedeni şu yıla geriye dönük rapor parası alabilmek için 90 gün sigorta ödemesi yapması gerekiyormuş 7500tl ödemeyi alamadık işveren yüzünden belkide sizinde öyle olabilirmi acaba

UnFeeLinq

Tamam çok teşekkür ederim olmadi sgk ya gidecem. Tanımlama yaptık ama yatan bir ücret yok

Üst Alt