Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul'da tüm gün özel eğitim veren yerler..?

tarelif

Yasaklı Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Arkadaşımın prematüre üçüzlerinden birisi doğumdan sonra beyin kanaması geçirmesi nedeniyle kaslarında aşırı kasılmalar, davranış bozuklukları (inatçılık, kardeşleriyle uyumsuzluk vs.) konuşamama gibi sorunları var.
Tam olarak tanısı için dr.lar birşey dememiş ya da dediler ama arkadaş söylemiyor. Bu rahatsız çocuğunu hala kabullenmiş değiller. Arkadaşım bu nedenle sabahtan akşama kadar çocuğunun eğitim alacağı, sosyalliğini ve konuşma becerisini geliştirici rehabilitasyon merkezleri arayışında şu an.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazsın.

Eğitimleri hakkında bir şey bildiğimden değil, ama sitelerini görünce (bir de bilimsel dergi çıkarıyorlar bünyelerinde) bende olumlu bir izlenim bırakan bir merkez:

RÜZGAR TERAPİ
Rehabilitasyon Eğitim Öğretim
www.ruzgarterapi.com
Fındıkzade-İstanbul

Teşekkürler Bülent...bu merkezi aradık,terapi saati çok az,bu nedenden arkadaşım hala arayış içinde.Bursa'da böyle yerler var ama İstanbul'da yok.Umarım tez zamanda İstanbul'da da tüm gün eğitim veren rehabilitasyon merkezleri açılır.

Üst Alt