Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul Anadolu yakasında akülü araba tamir servislerinin adresleri..?

mekansiz5534

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba, İstanbul'da anadolu yakasında akülü araba bakım ve tamir servisi varsa bu başlık altında belirtir misiniz?

Belmo kargo ücreti almıyor

Merhaba Mekansız,
BELMO Akülü Engelli Arabaları garanti kapsamındaki akülü tekerlekli engelli araçlarının tamiri için kargo masraflarını üstleniyor. Ancak telefonla teyit almak lazım. Belmo olmayan ya da garantisi bitmiş araçların kargo masrafları için de Aras ile anlaşmalı olduğundan daha indirimli bir şekilde ücretini kendi ödüyor, masrafını faturanıza aynen yansıtıyor. Eğer aracınızı İstanbul'da tamir ettiremezseniz, ve telefonla arayıp Belmo'dan teknik servis alabileceğiniz bir arızanız var ise, kargo ile indirimli gönderirsiniz, cüzzi bir bakım ücreti ödersiniz aracınız tamir olur.
Ama herşeyden önce ben sizin yerinizde olsam aracınızı aldığınız yerden teknik servis temin edemiyorsam yasal haklarımı arardım. Unutmayın ki Belmo'nun da eski ve yabancı araçlar ile ilgili yapabilecekleri kısıtlı.
Belmo Teknik Servis: 0232 478 1715
www.belmo.com.tr

DYNAMİC Eletronik Avcılarda arayın telefonla görüşün sorununuz neyse yardım alabilirsiniz ayrıca aracı göstermek isterseniz her hangi bi ücret almıyor size fiyat bildiriyor arızayı söylüyor isterseniz yaptırıyorsunuz bunun için para alınmıyo bence bi fiyat alın çok makul yapıyor tamir işlerini ayrıca garantili iş yapıyor
TEL numaraları :0505 3661550 ve 05394106888

bana belediyenin verdiği akülü scotter marka enelli arabamın motoru arızalı bunu yapan fazla ücret talep etmeyen servisler varmı.bazı yerlere baktım çok para istediler.zaten malul emekli birde kiracıyım imkanım fazla ücret ödemeye yeterli değil.bilen varsa çok sevinirim

sana yardımcı olayım kardeşim,ücreti sen belirle,netcede bizde engelliyiz...0212216565 .......engelsiz hizmet

çok sağol kardeşim bana verilen fiyat 1000 lira tabiki bütçemi aşıyor daha uygunu ne olabilir.birde numaranız eksik çıkmış aramak istedim ama numara eksikti

fırat.yavuz;
0212 2116565 i ararsan yardımcı olurum...

KBB Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Ofisi
Vedat Bey telefon : 05333452263

Akülü scoter ve engelli şarjlı aracları bakım ve tamiri

Herturlu scoter akulu sarjlı engelli aracı tamiri bakımı yapılır.....
Yusuf usta 5427835521 5386036606

Selam arkadaşlar ınvacare storm 3 motor kömüŕünü bulmakta zorluk çekiyorum. Bulduklarım orjinal çıkmıyor kömür tükeniyor bir kaç ayda. Bilginizi ilginizi bekliyorum saygılar.

ikinci el akülü sandalye ve teknik servis

Dynamic Medikal
05053661550-05326301459

İkinci el kaliteli ver markalı ürün almak isteyen arkadaşlarımız iletişime geçebilirler bizimle
-puma-permobil 300-permobilc400-permobil c500 -meyra-alantik-lexs-luna-prıde-invacare storm3- ınvacare typoon-dx compackve bir çok marka elimizde mevcut sizleri servisimize de bekleriz

Ayrıca yaklaşık 19 senedir teknik servis olarak hizmet vermekteyiz bu piyasanın en eski ve en tecrübeli teknik servis olarak istediniz zaman tel ile ulaşıp akülü sandalye ve scooterlarınızın sorunları ile ilgili teknik bilgi alabilir sorunlarınızın çözümü noktasında kesin ve garantili hizmet alabilirsiniz

aküllü tekerlekli sandalye tamiri

aküllü tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlar varsa şuan benim aküllü sandalyem bozuk aküsü bitti dediler istanbul pendik civarlarında akülü sandalye tamir eden yerler varmı bildiginiz uygun fiyatta bir yer

Üst Alt