Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme engelliyim. %48 raporum var. Kaç yılda emekli olabilirim?

Malulen emekli diyorum yani malulene 1.800 primi dolması gerekmiyor mu

muratak1988
Siz 1800 günle malulen emekli olamazsınız.
Buna ne rapor oranınız ne de engel durumunuz uygun değil.

hayır tekrar hastaneye basvurcam daha önce sadece işitme kaybı %52 verdi eski raprum yenisi bi daha basvurcam sonradan safra kesesi ameliyatı oldum bel fıtıgı ameliyatı oldum hala fıtık var 1 yıldır ilaç tedavi görüyorum doktor bana ilaç rapor çıkarttı [FONT=Verdana]PSİKOTİK BELİRTİLİ AĞIR DEPRESİF NÖBET sence yeni raporu oranı yukselmez mi

[/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT]

muratak1988
Ne safra kesesinin ne de bel fıtığının siz e dişe dokunur bir oran getireceğini sanmam.
Oranınız yükselse bile malulen emeklilikte birbirinden bağımsız birden fazla hastalığın toplam oranı geçerli olmaz, en büyük orana sahip hastalık baz alınır ve bişitme kaybı da maluliyete esas hastalıklar listesinde yoktur.
Kısaca, siz malulen emekli olamazsınız.

Malulen emekli olursam ne kadar maaş alabirim

GÜNAYDIN ARKADASLAR MALULEN EMEKLİ OLSAM NE KADAR MAAŞ ALABİLİRİM HASTALIGIM SONRADAN BEL FITIGI AMELİYATI OLDUM LOMBER DİSK
PSİKOTİK BELİRTİLİ AĞIR DEPRESİF NÖBET nedeniyle 2 YILDAN BERİ psikiyatri ilaçları kullanıyorum yani ömür boyu kullancam iş yapmak canım istemiyor çok sinirleniyorum o yuzden ilaç kullanıyorum
ssk girisim :2004 2470 prim gün malulen emekli olsam ne kadar maaşı verir

Üst Alt