Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazı kullanmak istiyorum. Hangi marka işitme cihazını almalıyım?

sanırım sen daha iyi biliyorsun bu işitme cihazlarını şükufe :) yardımcı olursan sevinirim.neredeyse iki aydır cihaz bakıyorum. ya satıcısı tatmin etmiyor,ya cihazın kendi.ne yapayım sen söyle?

biliyor degil isitme kaybimla cihazsiz ses duymadiktan baska koklear implant yuzunden bir kulagi kaybettikten baska cinlama belasiyle isitme cihazini takmadan yasamiyorum:eek:
isitme kaybi desibel oranlarini yazarsaniz daha bilen birileri oneri sunar
ama bu degildirki onerilen cihazi alacaksiniz
ilk frekans araligi yuksek cikis gucu sizin kaybiniza uygun
paraniz cok isittigini anlama duzeyiniz iyiyse cok geklismis cift mikrofonlu o markayi cok satan gelismis satis agi olan cihazlardan deneyerek sesini begendiginizi alin

gerçekten zor bir durum tabiiki.çok geçmiş olsun shukufe.teknoloji son ssürat ilerliyor.gerçektne ümit vaadedici bence.
yalnız şöyle birşey de var.ben satıcının yanına gidip ürünü denediğim zaman kapasitemin biraz üstünde bir cihaz denettirdiğini ve sesini biraz daha açtığını nereden bileceğim.?açıkcası bu konuda şüphelerim çok.dediğim gibi ya satıcıya güvenemiyorum ya da ürünün kendisini beğenmiyorum.:(

Üst Alt