Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu sol elimin baş parmağını kaybettim, %22 rapor ile maaş bağlanır mı?

antepli.acaba sen iş kazası geçirdikten sonra sgk dan geçici iş göremezlik parası hiç almadınmı.

basar kardeş ben iş kazası gecirdigimde gecici iş görememezlik raporu almadım iş veren de sgk iş kazası olarak bildirmemiş ben kazadan iki ay sonra sgk şikayet dilekcesi yazdim sgk dan bir ay sonra müfettiş evime kadar geldi iş yerine gittik ve orda müfettişinde iyi niyetli olmasından dolayı iş veren sucunu kabul etti ve orda tutanak tutuldu iş kazası olduguna dair ve iş yerine müfettiş para cezası yazdı neyse ben kaza gecirdigimde gecici iş görememezlik raporu almadıgım için sgk benden (KAZA TARİHİ İTİBARİ İLE KAZADA HASAR GÖREN UVUZLARIN İYİLEŞME SÜRECİ DİKKATE ALINARAK KAZA TARİHİ İTİBARİ İLE TAHMİNİ İŞBAŞI YAPABİLİR RAPORU)devlet hastanesi saglık kurulu heyetinden bu raporu temin etmemi istediler bende biraz zor oldu ama gaziantep devlet hastanesinden bu raporu aldım heyet bana iş kazası tarihiden yani 18.12.2008 ile 01.02.2009 tarihleri arasında istirahatlidir 01.02.2009 tarihinde iş başı yapabilir diye rapor düzenlediler...

Üst Alt