Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İngilizce öğrenmek istiyorum. Bir kurs, yöntem vs. önerir misiniz?

bLaCkRaCe

Aktif Üye
Konular
126
Reaksiyonlar
2
İstanbul'da belediyenin yada derneklerin ücretsiz kursları var mı ?
Evde ingilizce öğrenmek etkili olur mu, hızlı ve etkili yöntemler biliyor musunuz ?

evde etkili olması tamamen size bağlı, halkeğitim merkezlerine gidin uygun fiyata ingilizce kursları var. genelde A2 düzeyine kadar veriyorlar yani temel seviye. bunun B ve C si de var

sıfırdan ingilizce öğrencekseniz evde olmaz. internette ingilizce eğitim setleri var ücretsiz olanları indirebilirsiniz yararı olur tabi bunu kursa giderseniz ona takviye olarak düşünün kursa gitmeden çok zor bi yerden sonra sıkılırsınız. 1 yıl düzgün bi kursla devam ederseniz ileri seviye ingilizce öğrenebilirsiniz performansınıza bağlı olarak değişir

Hiç bilmiyorsanız sıfırdan başlayacaksanız evde çok zor hatta imkansız olur. En azından fonetik açısından telaffuzda sıkıntı yaşarsınız.
Halk eğitim veya başka bir kursa kaydolmanızı ve düzenli devam etmenizi öneririm.
Gramer birbirine bağlıdır çünkü.
birini atladığınız zaman diğer yapıyı üzerine kuramazsınız ve hiç bir işe yaramaz başa dönmek zorunda kalırsınız.

öğrenmek tamamen sizin çabanıza bağli ben dersaneye gitmeden öğrendim truzimde lazımdı konuşma İngilizcesini bilirim İngilizceyi öğrenirken günlük hayatta pratiğini yapabilirseniz bir şekilde daha hızlı öğrenirsiniz en baştan başliyorsanız İngilizceyi en basitinden öğreten kitabla başlayın kendinize günlük ders programı yapın ve programı hiç aksatmayın ve öğrendiğinizi test edeceğiniz sizden daha iyi İngilizce bilenler varsa onlarla bildiklerinizi konuşarak dahada ilerler ve öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlarsınız

Üst Alt