Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İmplant hastasıyım, Meders cihazı kullanmaktayım ama ayarlardan hiç memnun değilim..?

shukufecim
ilgine teşekkür ederim...eşim dudak okuyamıyor ameliyata kadar az biraz okuyormuş ameliyattan sonra nedense okuyamıyor.....ben koklear implant hariç diğer kısımları kendim için yazdım bende 15yıldır kulak arkası kullanıyorum yüzde98 her iki kulakta kayıp.....ayrıca eşimde bende işitme engelliler okulunda öğretmeniz inan bana işitme cihazı tamir ettiğimi biliyorum çocuklarınkini kendiminkini...... alışmışız yani...eşim kulak arkasından hiçbir sonuç alamayınca mecburiyetten yaptırmış implantı yanında tane tane ve yüzüne bakarak konuşmak gerekiyor sonradan işitme englli olduğumuz için ikimiznde konuşmada problem yok şükür ....cihazını tam bilmiyorum sorarım teklifini de iletirim......şu an bozuk parçası yok yapıldı herşey tamam ama yeterli gelmiyor eşime yenisini alalım diyorum ama eşim diyor yeni bi model çıkacak çok güzel o yeterli gelirmiş onu bekliyor ....kulak arkası çok denemiş ama maalesef bi yararı olmuyor....işte böyle...

bu sayfadan şunu anladım kesinlikle meders den uzak durulmalı.. çok şükür implant boyutunda değilim henüz..

Üst Alt