Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

"İmkansız diye bir şey yoktur" dans performansım

Tebrik ederim sevgili meyilsu. Harika bir dans gösterisi olmuş.

çok güzel dans etmişsiniz....tebrik ediyorum...etkinlikleriniz oldukça bizimle paylaşın lütfen

Tşkr msj'ları için ben tşkr ederim:) Koro çalışmamızda oldu o akşam iki kez sahne aldık:) Çokda beğeni topladık devamı konusunda da baya bir istek ve destek aldık:) Bundan sonrası için elimizden geleni yapıcaz + bir çok arkadaş için ilk olmasına rağmen çok keyif aldılar, dans konusunda çekimser kalan arkadaşlar şimdi dans etmek için bizede destek ver bizlerde dans etmek istiyoruz diyorlar:)

birçok kişiyi yüreklendirmeniz de çok güzel...zincir büyüyecek demek ki...

Başında belirtmeyi unuttuğum bir açıklamayı şimdi yaptığım için özür dilerim öncelikle.
Bu etkinlik T.S.D Kocaeli Şubesi ve Eray Dans okulu birlikteliğiyle elele verilerek 50. yıl kururuluş gecesi için hazırlandı. Eray,Nagihan ve Bilge'nin yürekten desteği kendileri gibi özel oldu benim ve bizim için. Sadece bu gösteri için elele vermedik.Sürekli beraber hayata dahada güzellikler katmak adına çıktık yola ve adım adım ilerlemenin mutluluğu içerisindeyim:) Tekrardan belirtmek istiyorum ilerleyen çalışmalarımızıda seve seve paylaşacağım.

[FONT=Tahoma]Tebrik Ederim.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Çok Güzeldi ..[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Teşekkürler Paylaştığın İçin ..)[/FONT]

Harikasınız... Çok güzel olmuş... Başarılarınız devamını dilerim.

tebrik ediyorum sizi yüreğinize sağlık devamını diliyorum.
dans insanın kendisini özgür hissedeceği en güzel noktadır

Bırakın dans etmeyi, o sahnede olmak bile cesaret ister.

Sırdaş arkadaşıma katılıyorum gerçektende dans insanın kendisini özgür hissettiği güzel bir sanatsal faaliyet, eşsiz bir duygu:) ve gerçektende dans ederken aldığım keyif bir başka:) Koro,tiyatro çalışmalarımız da var ama benim için dans 1 numara:))))

Üst Alt