Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İkinci kere rapor almak için ne kadar süre geçmeli?

can35

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
evde bakım parası için yüzde 48 alan hasta için tekrar rapor almaya kalkışsak nasıl bir yol izleriz.
mevcut rapor hastaneden sgk gönderilmişti raporu ordan aldık. tekrar rapor almaya kalkışsak doktorların karşısına çıkar mı ....
soru iki.....anne ve kızı da engelli...ikisini birden rapora götürsek. yüzde 48 olan raporu yükseltirler mi acaba...
cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

ikincisinde süre yok kardeşim. 3 yılı doldurmadıysan heyete dilekçe yazıyorsun tekrar kontrole giriyorsun. geçtiyse dilekçeye gerek yok. direk girebiliyorsun.... ( Not: 3 yıl süre benim bildiğim süre 3 yıldır. ben sordum 3 yılı geçtiyse dilekçeye gerek yok dediler mayısta tekrar heyete giricem. 3 yıl dolmadıysa dilekçe yazman lazım dediler... )

ikinci soru muayene esnasına bağlı düşebilirde yükselebilirde ama gelenlikle ikinci muayede oranlar düşüyor... sağlığından en ufak iyiye giden bir adım görsün oranı düşürürler...

Üst Alt