Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

II. Engelliler.Biz Antalya buluşması sonrası görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dante

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,

24 Ağustos Pazar günü ikinci kez düzenlediğimiz buluşmamızı Antalya’nın inanılmaz sıcakları ve nemine karşın başarıyla gerçekleştirdik.
Biliyorsunuz oldukça erken bir tarihte başlığımızı açmamıza ve 24 Ağustos olarak tarihi net bir şekilde vermemize rağmen, buluşacağımız mekânla ilgili bir takım problemler yaşadık ve bu vesileyle toplamda 3 kez mekân değişikliğine gittik. Son olarak seçtiğimiz NA-EL Simitçi Cafe, bizim yine çoğu siteye üyesi arkadaşlarımızla birlikte güzel havalarda kahvaltı yaptığımız bir yerdi. Bu yüzden de nazımızın rahat geçeceğini ve rahat edebileceğimizi düşünerek son olarak burayı seçtik.

Daha önce de belirttiğim gibi, mekâna belli bir net sayı da vermemiz gerektiği ve buluşma için adını yazdıranların sayısı tahminimizin çok üstüne çıktığı için, hiç istemeyerek de olsa başlığı kilitlemek zorunda kaldık. Sitede ismini yazdıranlara göre 70 civarı bir katılım olması gündemdeydi. Yine pek şaşırmadık; yaklaşık 45 kişi gibi, ilkine oranla müthiş bir katılım oldu. Aşağı yukarı ilkinden de tecrübemiz olduğu için, bu rakam hem idealimizdekine yakın, hem de bizi mekâna karşı mahcup etmeyecek bir rakamdı. İnanılmaz sıcak havaya ve bir o kadar da neme karşı söz verdiği gibi gelen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Toplandığımız yeri beğendiyseniz ve memnun kaldıysanız çok mutlu olduğumu da belirtmek istiyorum. Mekân sahipleri bizlerin orada olmasından çok çok memnundular, bunu her halde şarkı söylerken aramızda bize eşlik eden garson arkadaşlar ile cafenin sahibi Nalân hanımın yüz ifadesinden de herkes fark etmiştir.

Amacımız bir arada olmak ve yüz yüze tanışıp birlikte vakit geçirmekti. Bunu kendi adıma mükemmel bir şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Tekrar o gün orada olan herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Bir gün bir yerde tekrar buluşmak dileğiyle!

Sevgiler

Dante

dante yani hasan arkadaşımıza katılmamak elde değil mekan süper servis süper ötesi ilgi muhteşemdi yani tek kelimeyle harkularde bir gün geçirdik gelmeyenler inanın çok şey kaçırdınız gelenlere ise bir kez daha teşekkür ederim antalyalı olarak

Gelemediğime mi, yoksa forumdaşlarla yüzyüze tanışamadığıma mı yanayım :roll: Ancak toplantınızın iyi geçmesine sizin adınıza çok sevindim. 3. toplantıya gelmem nasip olur inşallah :) :wink:

Ah ulen Antalya! :)
Çok güzel bir gün olmuş. İnternet tanışıklığından yüz yüze tanışmaya geçiş gerçekten çok heyecan vericidir. Dilerim herkesin damağında güzel bir tat kalmıştır.
Seneye ben de gelecem... :)

Katılan ve emeği geçen herkese teşekkür.

sıcağa ve neme rağmen gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Mekan çok güzeldi. Yeni arkadaşlar edinmek daha da güzeldi. Emeği geçen tüm arkadaşlara başta Dante olmak üzere çok teşekkür ediyorum. inş. devamı da gelir.

hakkaten guzel bir gezi olmuş:)
site yoneticimiz ilk defa uyelerin yaptıgı bir geziye ilgi gosterdi:)

bu bile bu geziyı ayrıcalıklı kılıyor:)
emeklerinize saglık...

eglendiğinize sevindim dostlar:)

Evet tek kelimeyle mükemmel bir gündü..
Bizde saat 12,30 gibi sözleştiğimiz mekandaydık ve sanırım ilk gelenlerin içerisindeydik.. Daha NA-EL simit kafeye gelmeden çalışanlar yolda karşıladılar bizi. Öyle güler yüzlüydüler ve öyle sıcak bir ilgi vardı ki. Ben sandalyemi kendim kullanırım dememe rağmen yardım edip bahçeye kadar bana eşlik ettiler.. Ve benim gibi bir çok arkadaşımada..

Kuyucak abim ve eşi Çiğdem abla evsahipliği yaptılar yine erkenden gelmişler ve bizleri bekliyorlardı..

Sohbet eşliğinde mükemmel bir kahvaltı yaptık ha bu arada çalışanlar yine sürekli çevremizdeydi servisin biri geliyor biri gidiyor gerçekten ben bu ilgiden çok memnun kaldım.. Ama Dante’ninde dediği gibi onlarda bizi ağırlamaktan çok memnundular yüzlerindeki ifade böyle diyordu.. Öyle güzel bir mekan seçmişki bunun için sevgili Danteye ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum.. Ha unutmadan lavaboları falanda biz sandalyeliler için uygundu o konuda da hiç zorluk çekmedim..

Antalya'da yaşayan ve tanışmadığımız bir çok arkadaşla tanıştık muhabbet ettik.. Çok güzel sıcak bir ortam vardı.. Bu arada havada epey sıcak ve nem vardı ama o bile bize engel olamadı..

Ve Sercan ve Mele’ğin ( nüans ) eşliğinde güzel bir müzik ziyafeti çektik.. Sercan çaldı melek söyledi bizler eşlik ettik.. Cafe çalışanlarıda bize eşlik edince çok güzel bir ortam oldu ve gönlümüzce eğlendik dostlarla birlikte..

Buluşmadan sonra biz yine devam dedik ve akşam yemeği için başka bir mekana geçtik.. Orada da Sezen AKSU parçaları eşliğinde müthiş bir akşam yemeği ve sohbet derken ben saatin ne zaman 22,30 olduğunu anlamadım bile..

Sevgili Dante ve Kuyucak ağabeyime çok teşekkür ediyorum böyle güzel bir günü bize yaşattıkları için. Evsahiplikleri için ve mükemmel sohbetleri için..

Ve Nüans yine bizimleydi ismi gibi kendiside gerçekten bir melek.. O muhteşem sesiyle bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti verdi Tabi sercanında hakkını yememek lazım o da müthiş söylüyor ve çalıyor..

İstanbul’dan gelip o gün bizimle birlikte olduğu için tarelife ve eşine çok teşekkür ediyorum.. Son anda bir karışıklık oldu ve senle vedalaşamadık canım kusura bakma..

Ve buluşmaların vazgeçilmez ikilisi Atom karınca ve Minerva o güz bizimle birlikte oldukları için ben çok mutlu oldum kendi adıma.. Onlarla güzel bir hafta geçirdim uğurlarken birazcık hüzünlendik ama olsun yine görüşeceğiz değimli..

Buradan adını sayamadığım daha bir çok arkadasım var hepsine orada olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.. Sizlerle tanışmak ve böyle bir günü paylaşmak gerçekten çok güzeldi..

Tek kelimeyle kusursuz bir gündü… Emeğine sağlık Dante..

sağ olsun var olsun. dandelim, maksim gazinosunda sahne alan zeki müren misali
ismimizi afişin en üstüne yazmıştı ama olmadı işte.
şimdi sıralamaya kalksam kıl, yün, tüy bi sürü sebep sayabilirim.
ama seneye epilasyon yaptırcam...şaak şaaak ağda çektircem kıllardan tüylerden kurtulcam inşallah.
kasap vitrinindeki mudurnu piliç gibi olcam...löp et :)
hele "uzun ve geniş araç" statüsündeki bülent'de TEM deki dar yolları keskin virajları göze alıp
seneye gelecem diyorsa bizim mini cooper'ın yola revan olmaması ayıp olur.

BEN KENDİ ADIMA ÇOK MEMNUN KALDIM MEKANDAN VE SİZLERİ TANIMAKDAN OKADAR GÜZEL BİR GÜNDÜKİ ANLATAMAM YAŞAYAN BİLİR .... :D BU MEKANI BİZE BULDUĞU İÇİN SEVGİLİ DANTEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SENEYE DAHA GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLMASI İÇİN ÇABA GÖSTERİCEZ HEP BİRLİKDE BENDE ELİMDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIM MELPOMENE,HASAN,DANTE,ATOM KARINCA VE DİĞERLERİ SİZLERİ TANIMAK NE GÜZEL BİR DUYGU SENEYEKİ ORGANİZASYONDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

her nekadar 2,5 buçuk saat yanınızda kalabilmiş olsamda hep beraber aynı ortamda deniz kokusunu duymak bile çok çok güzeldi.
ortamdaki tüm arkadaşlar hepinizle msnimde konuşup tanışmak isterim msn adresim halilbabur@hotmail.com beni ekleyin. Ayrıca www.radyohazal.com da yayınlarım var hepinizi dinlemeye bekliyorum.

perşembe 15:30 - 17:00 - cuma 14:00 - 15:30 yayın saatlerim
engelsiz 1 dünyanın hayalini kurduğumuz DÖNENCE programına davetlisiniz unutmayın

Ne güzel bir mekandır Simit Cafe, adı gibi sıcacık...Daha önceleri de gittiğimiz bir mekandı,
ama bu katılım ayrı güzellikteydi yeni arkadaşlarla buluştuk,tanıştık.
Ne güzel düşünmüş iş yeri sahibi ( sanırım Dante hatırlatmış ve onlarda hiç tereddüt etmeden okeylemiş ) ufacık eşikler vardı herbirine rampa yapmış,
Seneye daha da büyüyecek bundan eminim ve bu buluşmalar tanışmaların ötesine geçip çok şeyler katacak engellilik ve sorunlarına...
Emeği geçen tüm dostlara başta tabi ki Dante kardeşime çok teşekkür ediyorum.
Seneye aynı mekanda buluşmak dileğiyle :)

merhaba arkadaşlar,
buluşmanızın güzel geçmesine sevindim. son ana kadar gitsem mi gitmesem mi havasındaydım. kuyucak abimden özel mesajda davet almıştım. ama bu sıcak günlerde dekübit yarası açmak gibi bir kabus içindeyim, geçen hafta da bi arkadaşın sünnet muhabbeti için izmir'e gittim. hafta içi de 5 gün tam mesai. ne kadar minder havalı da olsa bizim popo hep kızarık. bu yüzden gelmedim.
bir de naçizane önerim bu tür buluşmalar cumartesi günü yapılsa daha iyi olur gibime geliyor. yine antalya'da kasım ayında da böyle bir organizasyon yapılabilir. belki o zaman gelmemeye bir bahane bulamam...

Herşey olabildiğince güzeldi.Denize iki adım mesafede ,ağaçların arasında bulunmaktan son derece memnun ve yüzlerinden gülümsemeyi hiç düşürmeyen insanlar,mevcut dostluklarını pekiştirenler,yeni başlayan dostluklar,mükemmel bir servis işini bilen garsonlar ve gayet uygun hesaplar...Günün ağır havasına ,kulak asmayan sevimli insanlar...
Dante rumuzlu hasan ağabeye böyle bir mekanı ayarladığı için teşekkür ederim...
Böyle buluşmalara,umarım katılım artarak sürer.
Her zaman akılda kalacak güzel bir gündü.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

eveett çok güzel doludolu koskoca bir günü geride bıraktık bende oraya evsahipliği yaparak ilk varanlardandım vardığımda çok tatlı bi esinti wardı hatta siz onu kacırdınız arkadaslar üzgünüm .p çok güzel bir gün geçirdik yer bence harikaydı bulmakta zorlanma yaşanmadı kanımca.(Çiğdem abla aramızda:) ) mekan sahipleri denildiği gibi içten ve sıcaktı çok ilgilendiler onun için Nalan hanıma ve çalısanlara bir teşekkür edip öyle ayrıldım sonracıma katılım güzeldi busefer bi toplantı görünümü vardı :) yeni kişilerle tanısmak sanal alemi aşıp buluşmak harikaydı.Buluşmadan sonraki yemekte enfesti hatta orda artık millet iyice birbirine ısınmıştı daha koyu sohbetler oluuyordu hatta herkez dagıldıktan sonra bi 4 lü grup vadirelerde atlatmadık deil :) bu güzel güne katılan bütün arkadaslarıma heleki tee uzaklardan onca yolu aşan arkadaşlara çok teşekkür ederim sizleri tanımak güzeldi umarım bir çok kez daha bir araya geliriz.

Bir haftadır sevgili melpomene ve güzel ailesinin misafiriydik Finikede. Sonrasında Antalya buluşmasınada katılıp artık evli evine köylü köyüne .
Zaman su gibi akıp geçti ve buluşma günü geldi çattı.Sabah 09 30 sularında Finikeden yola çıktık Ali kaptanın şoförlüğünde Muratın müzikleri dinleyerek kah eşlik ederek Antalyaya vardık.
Antalyaya ilk defa geliyordum düzgün yollar,kaldırımlar hiç fena görünmeyen şirin ama sıcak gerçekten sıcakkkk ve nemliiiiii :evil: :) ) bir şehir izlenim uyandırdı bende.Antalya garında bilet işimizi halledip sevgili sılayaözlemide alıp beachpark simit cafenin yolunu tuttuk.Konyalaltındaki beach kafelerin etrafında bir tur döndükten sonra simit cafeyi bulduk.
Sıcak,güzel bir ortam olduğu daha kapıda bizi gülümseyen gözlerle karşılayan çalışanlarından belliydi acaba içerde daha bizi neler bekliyordu :?: Arka bahçeye geçtik yeşille kucak kucağa, son derece lezzetli görünen simit cafe kahvaltılarıyla donatılmış masalarda Antalya ekibi karşımızdaydı.
Antalya ekibi ile mini bir merhabalaşma faslı sonrasında bizde kahvaltımızı yaptık çaylarımızı yudumlarken arkadaşlarımızla tanışıp sohbet ettik.Simit cafe elemanları güleryüzlü hizmetleriyle her dakka etrafımızdaydı ilerleyen saatlerde birde gitarımız vardı sercan(umarım doğru yazdım)arkadaşımız hem gitarın hakkını verdi hemde söyledi tabiki nüansı yakalamışken onu canlı canlı dinlemeden gitmek olmazdı güzel sesiyle bize harika bir müzik ziyafeti verdi ağzına sağlık nüanscığım.
Akşama doğru andaç cafede kalan dostlarla keyifli bir sohbet eşliğinde akşam yemeklerimizi yedik her şey çok güzeldi tabi her güzelliğin bir ayrılığıda var ama önümüzdeki senenin sürpris projelerine dair kulağımıza su kaçmadı da değil hani :twisted: :) biz sabırlıyız sabrederiz inşallah seneye yine böylesi güzel bir etkinlikte arkadaşlarımızla bir araya geliriz diyorum.
Öncelikle sevgili danteye bu güzel günü yaşamamız için yapmış olduğu her şey için,kuyucak abime ve eşlerine,sevgili melpomeneime ve güzel ailesine bizim için yaptıkları her şeyden ötürü,nüanscığıma,İstanbullu arkadaşlarımız sevgili tarelif ve ailesine, Antalyalı diğer ev sahiplerine kuetzaya,hasankrmn a,titana ve eski iş arkadaşım sitenin en aktif üyelerinden paranitroya :) gecelerin adamına,bygeceye,sonyericssona ve ismini saymadığım diğer o günü anlamlı kılan,güzelleştiren diğer katılımcı arkadaşlara ve tabiki mekan sahiplerinede çok çok teşekkür ediyoruz teşekkürlerimizin Antalyalı arkadaşlarca yerine ulaştırılacacağına inanıyoruz.
Biz güzel anılarla ayrıldık yeni anıları yine hep birlikte yaşamak dileğiyle... :)

güzel gün olmuş yazılanlara bakarsan dante söyledim ya gelemessem kusura bakmayın diye şu başkalarına muhtaclık yokmu en büyük sorunum o kimbilir belki sizde benim gibi düşünüyonuz.
Gelemedigimin ertesi günü başladım araba sürmeye tabi cift bacakta calışmıyo aracta otamatik degil. Birdaki buluşmaya kendim arabayla gelecem.Herkesden özür diliyorum kusura bakmayın arkadaşlar. MUHTACLIK KADAR KÖTÜ BİŞEY YOK

ne denir bilmem ki bu organizasyon site yöneticimizin bile iştahını kabarttı :D :wink: bülent umarım seneye planların umduğun gibi olur ve sen de aramızda olursun bu arada bende hemen yerimi yaptım :D

Sohbetin,müziğin,dostluğun,sıcaklığın,samimiyetin,huzurun,güler yüzün ve vs vs bir sürü güzelliğin ele ele tutuşup dans ettğini bir organizasyon oldu :wink:

Başta organizatörümüz ve değerli antalyalı dostumuz Dante olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim dostlar...elimizden geldiğince organizasyonlara katılıp dostlarla tanışma fırsatlarını değerlendirmeye çalışırız kankamla, bizi çok güzel ağırladınız...devamını bekliyoruz :wink:
Dante, göstermiş olduğun özveriye verdiğin emeğe hakkıyla değen bi organizasyon oldu...emeğine sağlık dostum EN BÜYÜK TEŞEKKÜR SANA :wink:

teşekkürü en çok hakedenlerin başında mekan çalışanları geliyor,işletme sahibi Nalan hanım başta olmak üzere bütün arkadaşlar bizimle çok iyi ilgilendiler,bir cafede değil de sanki evlerinde bizi misafir ediyor edasındaydılar,Antalyalı dostlar bu şirin cafenin ve güler yüzlü insanların kıymetini bilin...

nüans'ım Melek'im İzmir güzeli dostum ve Sercan arkadaşım kulaklarımızın pasını çok güzel sildiniz,süpper bi kahvaltıyla bedenimiz doymuştu ama ruhumuz açtı onu da siz beslediniz,sesinize yüreğinize sağlık...

Sevgili Kuyucak Abim'i ve Çiğdem Ablamı tanımaktan dolayı çok mutluyum,tam bir abla-abi şefkati sıcaklığı ile ağırladılar bizi :wink: Kuyucak abimle hemşo olduğumuzu öğrenmem de ayrı bir mutluluk oldu benim için,bundan sonra sırtımı sana dayadım hemşo :wink: artık kimse yan bakamaz forumda bana :D :D

Medişim,hep gülen yüzlüyle hatırladığım dostum ve kendi gibi cana yakın ailesi bir hafta bizi misafir ettiler hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim...kendi evimizde gibidiydik ve sanki kırk yıldır tanışıyorduk.Zeki amcacım tezinizi doğrulayamadım,üzgünüm :D :D ne üzgünüm be :D :D

kısacası Antalya'da geçen ve sonrasında güzel bir organizasyonla final yaptığımız bir hafta çok güzel geçti...Adını tek tek sayamadığım tüm dostlara tekrar tekrar teşekkür ederim...çok güzel bir gündü darısı III.Antalya Buluşmasına :wink:

Teşekkür edenlere ve etmeyenlere bizde bi teşekkür ederek, şu şımartılma ve utandırılma faslını bitirelim..
Sizleri tanımaktan bizde mutlu olduk..Sizin uyumlu ve güzel huylarınız olmasa ev sahiplerinin yapacağı şey
ne olursa olmaz yetmez..Bizler bir köşe hazırladık sadece, iyi insanlara layık olsun diye uğraştık..Orayı siz
doldurdunuz..Siz nasılsanız o köşe öyle olacaktı..Sizin güzelliğiniz doldurdu aynı umduğumuz gibi..

Aslında daha büyük projeler düşünüyoruz..Çıtlatayım sadece; Bu sene aralık-mart ayı içinde döt-beş yıldızlı
bir otelde cuma akşamından, pazar öğleye kadar yatılı bir buluşma..limitsiz yemek ve içki olacak..Maliyeti ise
ayarlayabilirsek günlük 40-50 tl arası ..yani iki günde 80-100 tl arası bir ücretle üç öğün açık büfe yemek
sınırsız içki ve konaklama buna dahil olacak..büyük ihtimal kapalı yüzme havuzu olacak..

Ne dersiniz talep olurmu? Düşünüp eyleme geçelim mi? Esas kaynaşma ve kavgalaşma böyle olacak galiba..

MERHABA ARKADAŞLAR

buluşmanızın güzel geçmesine çok sevindim bende sizlerle birlikte olmayı çok istiyodum kısmet olmadı :( ama gönlüm yüreğim sizinleydi

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekür ediyorum. Bi dahaki sefere birlikte olacağız inşallah :wink:

NAZLICAN dan sevgi ve saygılar :)

kuyucak

Bana uyar abi.. İşin stresinden bir hafta sonu kaçamağı daha güzel ne olabilirki.. Ama katılım nasıl olur bilemem..

A'dan Z'ye herşeyiyle çok keyif aldığım bir gündü...

2 günlüğüne geldiğim Antalya'dan ilk defa, içim fazla burkulmadan ayrıldım.

Dante ve kuyucak Abim güzel bir iş çıkararak, her zaman tebessümle hatırlayacağımız bir anı sahibi yaptınız bizleri... Teşekkürler.

Sazımızla sözümüzle bizde, sizlerin zihninizde güzel bir yere kondurduysak kendimizi ne mutlu bizlere... Bu bağlamda gitarı ve sesiyle bana eşlik eden Sercan kardeşime teşekkürler...

İlk defa yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum; atom karınca, minerva, sılayaözlem, tarelif ve eşi, emiş ve eşi,Red Kit, bygece, sony ericsson, hasankrmn, newbluedream, narziss, QuetZaCoatl, murat07ant, yollarda, umit07 ve ismini sayamadığım diğer katılımcılar... Sizleri tanımak gerçekten çok güzeldi arkadaşlar. Geldiğiniz için teşekkürler...

Daha önceden tanıdığım, dünya tatlısı melpomene ve onun kadar tatlı olan kardeşleri, Çiğdem Kuyucak, titan, gecelerin adamı, paranitro...
sizleri tekrar görmek ilaç gibi geldi arkadaşlar...

İşletme dediğin NA-EL Cafe, işletmeci dediğin Nalan Hanım gibi olur : )
Organizasyon yerinin seçiminden, ikramlara, ortamın her engel grubuna uygun olmasından,işveren/çalışanlarının güleryüzlü ve yardımseverliğine kadar herşey 4/4 lüktü...

Kuyucak abim, proje önerine gelince; sizinle heryere gelirim. Otelin yıldızı önemli değil; yeter ki gönüller bir olsun ; )

En yakın zamanda buluşmak, görüşmek umuduyla...

2.Antalya buluşması;

Arkadaşlar ogün gelemedim diyemiycem çünkü geldim ama ben beachpark 7 nolu plajda olduğunu öğrendiğim yere (STONE BAR'a) gittim ama kapıda duran görevli böyle bir buluşma organisyonunun olmadığını söyleyince bu kez yanlış mı anladım acaba diye beachparkın dışındaki 7 nolu plaj ve büfe işletmelerine gittim tabiki orada da böyle bir organizasyon yoktu ve ben de mazaretsiz olarak bu buluşmaya katılamadığımı düşünmekteyim bir dahaki sefere diyorum,
Arkadaşlar bensiz de olsa toplanıp güzel güzel eğlenmenize çok çook sevimdim.....

Her şey çok güzeldi.Gelenlere,teşekkür edenlere bende teşekkür ediyorum.

Self-servis olmasına rahmen bize bu zorluğu yaşatmayan çalışanlara ve sağlam arkadaşlara çok teşekürler.
Sanırım en çok teşekkürü hak edenler site dışındaki arkadaşlardı, sıcağa rağmen can hıraş bir halde koşturdukları ve en az bizim kadar keyif aldıkları için onlara çok teşekkür ediyorum.

Re: 2.Antalya buluşması;

sebo007' Alıntı:
Arkadaşlar ogün gelemedim diyemiycem çünkü geldim ama ben beachpark 7 nolu plajda olduğunu öğrendiğim yere (STONE BAR'a) gittim ama kapıda duran görevli böyle bir buluşma organisyonunun olmadığını söyleyince bu kez yanlış mı anladım acaba diye beachparkın dışındaki 7 nolu plaj ve büfe işletmelerine gittim tabiki orada da böyle bir organizasyon yoktu ve ben de mazaretsiz olarak bu buluşmaya katılamadığımı düşünmekteyim bir dahaki sefere diyorum,
Arkadaşlar bensiz de olsa toplanıp güzel güzel eğlenmenize çok çook sevimdim.....

kardeşim dante kardeşimiz buluşmadan 8 gün evvel yazdı ve başta da son haftaya kadar takip edin dedi ki hepimiz öyle yaptık yerin telini bile verdiki bunu çoğu kimse akıl etmez yani suçu biraz kendinde aramaya ne dersin

harikaydı!!

belki kısa zamandır bu siteye üyeyim böyle organizasyonlarınız olduğunu okuyordum ama gitmekte kararsızdım geçen pazar ki organizasyona kadar ben çok eğlendim bir çok yeni yüzle tanıştım çoğuyla fazla konuşamasamda o ortamda beraber olmak aynı havayı solumak bile güzeldi hani insan kendini anlayan insanların içinde olunca daha bir güçlü hissediyor ya kendini o duygu içerinsindeyim hala yalnız değilim diyorum gelemeyenlerde üzülmesin belki beden olarak orda değildiniz ama ben orda kocaman bir aile gibi hissettim kendimi iyi ki tanıdım sizleri.....

ben bulusmaya gec katılmama ragmen keyif aldim:) newbluedream,narziss,kuyucak abi,gecelerin adami,muratant bu dostları daha önceden taniyordum.
hasarkaraman hocamla tanistigima sevindim.bide minerva a uzaktan merabalaştık ama atom karınca ile selamlaşamadık kısmet degilmiş özellikle Dante yi merak ediyordum bu bulusma güzeldir 1,5saat katılmıs olmama ragmen gelecek seneye görüşürüz:)

Çok düşündüm hissettiklerimi ifade edecek kelimeleri bulmak için. Ama ancak heyecan verici ve cok keyifli. sımsıcak bir gündü. Neden senesini bekleyelim ki?
Emeği gecen herkese ve tüm engelli. engelsiz dostlara tesekkür ederim. Bu buluşma yeni dostlukların başlagıcı olacak bizim için. (Edebiyatım hiç bir zaman iyi olmadı zaten). Benden bu kadar.

sebo007' Alıntı:

sebo007,

Yaşadığın sorunla ilgili benim bir hatam olmasa da inan 45 kişinin gidene kadar mutlu olması, evlerine geldikten sonra burada o güne dair birşeyler yazmasının verdiği keyif yerle bir oldu senin yazdıklarını okuyunca. Geçen sene de çok iyi hatırlıyorum referandum vardı ve sandıkta görevli olduğundan bahsetmiştin, gelememiştin buluşmaya. İkincisinde de bu kez oraya kadar gelip geri dönmen beni çok üzdü.

Olan olmuş bir kere, artık ne desek boş. Ama üçüncü kez yapacağımız buluşmada benzer birşeyin olmaması için lütfen başta sen olmak üzere sitede yapılan buluşmalara katılacaklar için şunları önemle vurgulamak istiyorum;

• 1- Mutlaka ve mutlaka organizasyon / buluşma için açılan başlığın ilk mesajını baştan sona kadar okuyun.

2- En alt sol köşede yer alan bu başlığı takip et seçeneğini mutlaka işaretleyin. Bu sayede bu başlık altına eklenen her yeni mesajdan haberdar olacaksınız e-mail yolu ile.

3- Verilen tarih netleşene dek gözünüz başlıktaki ilk mesajda olsun. Buluşma için verilen tarihe 1 hafta kala tekrar ilk mesajı gözden geçirin. Açıklamalara telefon numaraları, mekana ait adres bilgileri ya da harita/kroki gibi son anda bilgilendirme amaçlı güncellemeler yapılabilir.

4 - Evden çıkmadan önce mümkünse son bir kez siteye girip başlığı atılan mesajları gözden geçirin.

Murat'ın da dediği gibi mekana ait telefon numarasından adrese ve hatta fotoğraflara kadar aklıma gelen her detayı düşündüm. Mekandaki basamakları iniş/çıkışları, akülü ve benzeri scooter tarzı araçlar için tehta yerine metal rampalardan tutun da tuvalet/lavabonun uygunluğuna kadar. Bizlere ulaşmak için otomobili de olan Hasan Karaman kardeşimizin cep telefonu numarasını da yayınladık, kendisine tekrar teşekkür ediyorum buradan. Ankara'dan minerva ve atom karınca, Finike'den Melpomene, kardeşleri Murat ve Ali, yine Antalya dışından tarelif, eşi ve bebekleri ile birlikte mekanı buldular rahatça. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Antalya içinde böylesi bir durumun yaşanmasına ise diyecek birşey bulamıyorum. Elimizden geleni yaptık, bir hatamız eksiğimiz olduysa affola diyebiliyorum sadece.

Sevgiler

Dante

güzel bir organizasyon

çok güzel organizasyonlar oluyor ama katılma fırsaatı bulmadım katılmak istiyorumm inşallah bir gün katılırım :))

sebo007' Alıntı:

gerçekten talihsizlik olmuş arkadaşım, ben antalyayı bilmiyorum ama o civarda hiç mi internet cafe yoktu ordan hasankrmn'ın telefonuna ulaşıp gelebilseydin organizasyona.... biz geçen sene wattabe'ye giderken servis sorumlusu arkadaşın telefonunu almayı unutmuşuz telaştan, nazlıcanla bi çiçekçiden rica edip nete girmiştik :D :D eeee 8 kız wattabeye katılmadan mı dönseydik ankaraya... :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt