Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İETT

• Konbuyu başlatan aramis
  • Başlangıç tarihi
A

aramis

Sayın kantarcı`

Toplanacak kartların sizin genel müdürlüğünüzün verdiği, ücretsiz seyahat kartları olduğunu ve başka kart veya kimlik, toplama gibi bir durumun olmadığını böyle bir yetki ve görevin İETT kurumunu vazifesi olamayacağını, görevli arkadaşlara bu konudaki hassasiyetlerinizi bildirmenizi yazılı ve görsel olarak

Saygılarımla Arz Ederim.

dr.kantarci@iett.gov.tr YUKARDAKİ YAZIYI YANDAKİ MAİLE GÖNDERİN???????

Daha önceleri İETT'nin kendi verdiği İndirim Kartı vardı ya. Artık o indirim kartları geçersiz/toplatılıyor. Onun yerine, Özürlüler İdaresi Başkanlığının veridği Özürlü Kimlik Kartı geçerli oldu.
Sanırım arkadaş da bu uygulamadan rahatsız (?).
Oysa bence bu çok yararlı bir uygulama. Zira bu sayede sadece İstanbul'da oturanlar değil, tüm sakatlar İETT'den ücretsiz yararlanabiliyor.

:? Sağ ol şef.. Ama bu değişim olalı çok oldu.

: )) Epey azar işitmiştim çünkü görevlilerden.

evet bence de cok guzel olmus, ben de ankara'dan geldigimde istanbul'da ucretsiz binebilecegim artik,, ..

Bu uygulama iyi oldu olmasına da,başbakanlığa gönderilen raporların çoğuna kart verimez oldu.iett kartını rahatlıkla alabilen arkadaşlar ankara'ya raporlarını 4 kez yollamalarına rağmen kartlarını alamıyorlar.
Bu nedenle iyi mi oldu, kötümü anlamadım :shock:

arkadaşımın raporlarını 4 kez yolladık fakat kart gelmedi.
başbakanlığa telefon ettik ismi görünmüyor dendi ama 4 kezde görünmezmi canım? başka bir arkadaşında 8 aydır gelmemiş yani kartların verilmesinde sorun yaşanıyor.

SELAM

burada pasolarla ilgili uzun bi metin vardı onu arıyorum ama bulamıyorum
İETT ile ilgili

anlatmak istediklerim pek anlaşılamadı anlatamadım.
görevliler başbakanlığı verdiği kartları ellerinde almaya çalışmışlar.
arkadaşların ve mukamet olarak sözlü olarak rencide edilmişler otobüsün içinde bedavacıyız ya biz...... ben buna istinaden böyle bir yazı yazdım ve
bu yazıyı bütün arkadaşların mail atarak iett ve genel müdürüne .... protos
to etmelerini istiyorum.... bugün ona yarın hepimize bizler bedavacıyız yaa

İETT verdiği ücretsiz kartları toplayalı aşağı yukarı 2 sene oldu.. okey
yani o kartları değil başkanlığın verdiği kartları insanların içinde birden sağlam görünüşlüyseniz ne duruma düşüldüğünü bir düşünün....
ben site yöneticisinde isteğim iett yi ve genel müdürünü mail yolu ile protosto etmek okey....
İSTANBUL Valiliğine de ayrıyette mail atmak tamam.....

Aramis bu tür sorunlar yaşadığında otobüs soföründen Büyükşehir Belediyesine bağlı İETT şikayet kısmına çekmelerini istemelisin. Yada plakasını alabilirsen soförün ismini açıkca belirtir dilekçe ile şikayette bulunursan (Eskişehirde otobüslerde otobüs soför veya muavininin bu tür davranışlarda bulunması kesinlikle yasak, eğer şikayet edildiği takdirde cezası 500 YTL civarındaydı) umarım yetkililer cezalandırır. Ne kadar çok tanık bulursan o kadar hızlı işlem. Bir denemelisin.

Üst Alt