Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Hukuk] Sosyal Hizmetler'e iş başvurusu yapmıştım. En yüksek 2. puanı aldım ama..!?

E®KAN

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
MERABA ARKADAŞLAR...

SOSYAL HİZMETLERİN ENGELLİ MEMUR ALIMI SINAVINA GİRDİM.SINAV İLANINDA ANBAR MEMURU KADROSUNA İKİ KİŞİ ALINACAĞI YAZIYORDU. SINAVDA BİRİNCİ 87 PUAN YAPTI VE BEN DE 80 PUANLA İKİNCİ OLDUM. BURAYA KADAR HERŞEY NORMAL AMA SINAVDAN SONRA 87 YAPANI ASİL1 BENİ DE YEDEK 1 DİYE YAZMIŞLAR. ARADIM KONTENJAN BİR KİŞİYDİ DİYORLAR. HAYIR İKİ KİŞİ İLANDA DA ÖLE YAZIYOR.İŞTE LİNKİ: (ANBAR MEMURU KADROSUİÇİN GİRDİM BEN SINAVA) :
www.tsd.org.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=1998&Itemid=1838

DALGA MI GEÇİYORLAR BUNLAR. O KADAR UĞRAŞ GİT SINAVA GİR ŞİMDİ YAPTIKLARINA BAK. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN YADA YARDIMCI OLABİLECEK VARSA SEVİNİRİM.
İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

hocam sağolasın fakat bana bir adres yada bir telefon verilirse daha hızlı ve erken davranabilirim.bu kurumun bağlı olduğu mahkeme hangisisir ve nerdedir ?TŞK

Başvuruyu nereye yapmıştın, sınava nerede girdin?
O ilçelerden birine gidip iş mahkemesine müracaat edeceksin. Ya oradaki arzuhalciler yazacak dilekçeni ya da bi avukatla görüşmen gerek.

başvuruyu E-5 üzerindeki maltepe zümrütevler huzurevindehi shçek ek hizmet binasına yapmıştım.sınava ise Eminönü kadırga endüdtri meslek lisesinde girdim.
tşk ilgilendiğiniz için.

Sultanahmet Adliyesi'ne müracaat edebilirsin sanırım. Sultanahmet camiinin orada.
Eğer avukat tutmak istersen, özel mesaj olarak bir avukat arkadaşımın iletişim bilgilerini yolluyorum. O da Sultanahmet'te. Görüşebilirsin...

Resmi gazetedeki "2 kişi alınacak" duyurusu kurumu bağlarmış. Bu bağlayıcılık tek şekilde düşebilirmiş, o da, sınav tarihinden önce yeni bir duyuru yayınlayarak, "2 kişi değil 1 kişi alınacak" mealinde bir açıklama olmasıymış. Eğer bu ikinci duyuru resmi gazetede yapılmadıysa, hukuki süreci başlatmalısın.
Avukat arkadaşımın telefonunu özel mesaj olarak yolladım sana.

memur alımına dair bir karar. idari bir işlem. bu yüzden idare mahkemesinde dava açılacak. oturanboğa, arkadaşımızı, avukat arkadaşa yönlendirmiştir. bir hatırlatma da benden. "yürütmenin durdurulması" talepli dava açarsanız, kadroya muhtemel atamaları durdurmuş olursunuz. ve davanın sonucunda da, kazanılması durumunda bu kadroya atamanız yapılabilir.

Uyarı ve bilgi için teşekkürler Volkancım.

Arkadaşlar öncelikle hepinize ilgilendiğiniz için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Maltepe ek hizmet binasına gittim acele ile müdür bey yokmuş. tekrar Bahçelievlere gittim taa karşıya. orada zahmetli bir yürüyüş ve arayıştan sonra Rotary .... binasını buldum ve konu ile ilgilenen arkadaşa sorunu anlattım. Bi kere ilan yeterince açık değil. yani iki Anbar memuru fakat bunlardan birisi Edirne'de göreve başlayacakmış. İstanbul da ise sadece bir kişi imiş. Bu sınava giren arkadaşların aldıkları puanlar ise iki yıl geçerliymiş ve eğer asiller belgelerini tamamlayamazlarsa yada iki yıl içerisinde istifa ederlerse yedek olanlar çağırılacakmış. Velhasıl bana ilanın orjinalini gösterdiler ve bir kopyasını da ben aldım ve ikna oldum. kısacası bir daha ki sefere......
Hepinize çok çok teşekkür ediyorum ....
HOŞCAKALIN.... :roll:

Üst Alt