Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hiç umrumda değildi!!!

anatolian82

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
engelli olmak hiç umrumda değildi ne kadar az görsemde 14 saat bilgisayar başında mesai yapacak kadar iyi görüyorum

ama birşey varki o mahvetti beni nişanlım yani o günden sonra eski nişanlım ilk defa açık hava bir yere birşeyler içmeye gittik garson sol tarafımdaymış körüm ya :) biranda kolum çarptı masanın üzerine koymak üzere olduğu meyve suyuna masaya döküldü müstakbel nişanlım bir hırsla kalktı ayağa bağıra bağıra bıktım senin şu lanet olası kör gözünden yeter artık işte o cümle o ortamda etrafta bir sürü insan ağzımı açıp bir kelime söylemedim ama sevdiğim insan çok şeyi paylaştığım ve o cümle darma dağan etti beni

Açıkçası Hiç bir kelime bulamadım söyliyecek
Hani derler ya iyi ki dönmüşüm yolun başında
Seninki de o mesele
Keşke sende Bağırsaydın yaaaaa

Hiç umurumda değil yazmışsın ya,
boşver böylelerini de umursama.
Şaşırdım ya bu şekilde davranan birinin
mutlaka ciddi kişilik problemleri vardır,
hatta belki bir kişiliği bile yoktur...
Önemli olan senin bu olay üzerinde fazla takılı kalmaman,
dilerim geçmiş bir olaydır....

Ne denilebilir ki . Yinede çok ucuz atlatmışsın , ya böyle biri ile hayatını birleştirmiş olsaydın.

Yorumlarınız için teşşekkürler arkadaşlar ben de o güne sevineyimmi üzüleyim mi bilemiyorum çokte sevindim aslında işte bu benim dedi ve benim kişiliğim bir insan bu kadar güzel tanıtır kendini dimi :)

bencede sevin!! yıllarını veriyorsun bir insana, zaman neyse ama pekçok ödün veriyorsun hayatından. kalbini açıyorsun, umutlarını bağlıyorsun. herşeyini paylaşıyorsun iyi, kötü. ama kadir kıymetin bilinmiyorrya, hiç koymasın sana. asıl ona koymalı, sen gibi derin içtenini nerden bulsun bir daha. kendisi gibi sığ insanlarla sığ ve mutsuz bir hayatı olsun varsın. sanane ki!
hayat senin, üzülmeye yıpranmaya vaktin yok.

Merhaba Anatolian87 sen birşey söylememişsin ama ben okuduğumda söyledim merak etme :oops:

Bİr sebep olmalı böylelerinden kurtulmaya iyi ki kurtulmuşsun..İyi ki dökülmüş bardaktaki..

Mavisim' Alıntı:
Bİr sebep olmalı böylelerinden kurtulmaya iyi ki kurtulmuşsun..İyi ki dökülmüş bardaktaki..

Aynen katıloıyorum. çok iyi olmuş.. rol yapıyormuş en hafif ifadeyle!!

Swett alemsin he.. Ben de bişiler dedim içimden.

Mavisim' Alıntı:
:p :p Ben de dedim. Ucuz atlaşmışsın arkadaşım.

bence o anda sana bağırdığı için
senin içindeki güzellikleri bir yana bırakıp sadece dıştan görünen bir yanına takılıp kaldığı için asıl kör oymuş
bence haline şükret öyle bir insanla yollarını ayırdığın için , zararın nersinden dönsen kardır...

Merhaba anatolion öncelikle bizimle paylaştıgın için tşk ederim.
Bende tüm arkadaşlarımın dediklerine katılıyorum.
Elbetteki bu kişiyi iyiki o anda tanımışsın yoksa belkide hayatının yanlışını yapıp onula evlenip ancak onu tanısaydın ona üzülürdüm.
Böylesi daha iyi seni anlayan biri karşına mutlaka çıkar ve arkadaşımın dedigi gibi (zararın neresinden dönersen kardır...) Bunu unutma yolun açık olsun iyi insanlarla karşılaştırsın.

Eğer sevse

Sevse bunu demezdi sana.
Seven insan sevdiğinin kusurlarını görmez. Aksine sevdiğinin kusurlarını her yerde kapatmak sevdiğini tamamlamak sevdiğini yüceltmek için uğraşır.
İyi ki dökülmüş bardaktaki.

eşşşek..koca eşşşek demek geliyor içimden ama bu sefer o güzelim hayvana haksızlık etmiş olacağım.

valla gardeş çok üzüldüm.böyle bir olay benim başıma gelse neyapardım bilmiyorum

ARKADAŞIM ELBETTEKİ SEVDİĞİN BİR İNSANDAN BÖYLE BİR TEPKİ GÖRMEN ÜZÜCÜ BİR OLAY. AMA BEN SANA BİR ARKADAŞ OLARAK SANA SADECE GEÇMİŞ OLSUN DİYECEĞİM.

İNANKİ ÇOK UCUZ ATLATMIŞSIN BÖYLE BİR İNSANLA BİRDE EVLENDİĞİNİ DÜŞÜNSENE SANA HAYATI TAM ANLAMIYLA ZİNDAN EDECEKTİ. MUTLAKA SEVECEĞİN BİRİNİ BULACAKSIN HİÇ BOŞ YERE ÜZÜLME. GEÇMİŞ OLSUN.....

Allah kurtarmış seni demek istiyorum öncelikle
sen istemeyerek görmediğin için çok basit bir şey meyva suyunu masaya dökmüşsün ama çevrede gözü gören körler o kadar çokkiiiiiiiiiiiiii
onlara ne demeli bilemiyorummmm
sevgil sweet onlar içinde söyleyecek bir kaç kelime vardır değilmiiiiiiiiii
ve anatolian ne derler bilirsin kimseye değerinden fazla değer verme diye sen karşındakine öyle bir değer vermişsin ama uçurumun kenarından dönmüşsün son anda sevinmelisin arkadaşımmmmmmm

Bence Cevap Vermemekle En güzelini Yapmışsın Çünki Cevap Vermeye Değecek Birisi Deilmiş Onu Görüyoruz İkincisi Allah Kurtarmış Dua Et O Güne Hiç Olmadığı Kadar Sevin Hatta O Günleri Kutla Kimse Alınmasın Arkadaşlar Sözüm Meclisten Dışarı...

<< İnsanları Tanıdıkça Hayvanları Daha Çok Sevmeye Başaladım>>

sevgili anatolian seni allah kurtarmış. Sen bir uçurumun eşiğinden dönmüşsün. kaybeden biri varsa bilki sen bu sen değilsin. Kendine iyi bak

Allah O kişnin gönlüne hidayet versin ne diyebilirim ki...
Herşeyde vardır bir hayır de yüreğni Allah'a yönelt
bu gibi olaylar benimde içimde fırtınalar kopardı ama ne yaparsın fani dünya işte 8)

Üst Alt